Kimdir

Ela Rümeysa Cebeci Kimdir, Kaç Yaşında? Ela Rümeysa Cebeci Hangi Dizilerde Oynadı?

Ela Rümeysa Cebeci Kimdir? Ela Rümeysa Cebeci Kaç Yaşında? Ela Rümeysa Cebeci Hangi Dizilerde Oynadı? Başarılı sunucu ve oyuncu hakkında en çok araştırılan sorular arasında yer alıyor. Ela Rümeysa Cebeci aynı zaman da Nişantaşı Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır. İşte Ela Rümeysa Cebeci hayatı ve biyografisi hakkında tüm merak edilenler.

Ela Rümeysa Cebeci Kimdir?

Sunucu, oyuncu ve Akademisyen Ela Rümeysa Cebeci 31 Mayıs 1988, İstanbul doğumludur ve 2024 yılı itibariyle 36 yaşındadır. Yeditepe Üniversitesi İletişim Bölümü mezunu olan ‘Cebeci’, Yüksek lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesinde oyunculuk alanın yapmıştır. Daha sonra Bilgi Üniversitesi siyaset ve Kültürel İncelemeler bölümünde master yapmıştır.

Ela Rümeysa Cebeci, Nişantaşı Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır. Akademik başarısının yanı sıra medya sektöründe de başarılı olan ‘Cebeci’ ilk olarak İstanbul radyosunda sunuculuk yapmaya başlamıştır. Aynı zamanda oyuncu olarak Kanıt, Fetih 1453 ve Şevket Yerimdar gibi diziler rol almıştır.

Cebeci Haber Türk TV ekranlarında hafta içi her sabah ‘Gün Başlıyor‘ haber bültenini sunmaktadır.


Ela Rümeysa Cebeci Hangi Dizilerde Oynadı?

Akademik başarılarının yanı sıra medya sektöründeki başarılarıyla da isminden söz ettiren Ela Rümeysa Cebeci oyunculuk ve sunuculuk alanında kariyere sahiptir. Oyunculuk kariyeri ilk olarak 20 yılında ‘Kanıt‘ dizisiyle başlamıştır.

  • Kanıt
  • Yıllar Sonra
  • Nuri
  • Fetih 1453
  • Şevket Yerimdar

Dizilerinde rol almıştır.


Ela Rümeysa Cebeci: Instagram

Ela Rümeysa Cebeci: Twitter

Ela Rümeysa Cebeci: Facebook

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu