Kimdir

Elfin Tataroğlu Kimdir, Nerelidir? Elfin Tataroğlu Hayatı ve Biyografisi

Elfin Tataroğlu Kimdir, Nerelidir?. Akademik yazar olan Elfin Tataroğlu en çok merak edilenler arasında yer almakta. Katıldığı programlarda yaptığı yorumlara dikkatleri üzerine çeken Elfin Tataroğlu alevi mi? babası kimdir? Gelin birlikte Elfin Tataroğlu Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Elfin Tataroğlu Kimdir?.

Yazdığı makaleler ve katıldığı programlarda yaptığı yorumlarla son günlerde dikkatleri üzerine çeken Elfin Tataroğlu Kimdir, Kaç Yaşında? merak edilenler arasında. 1978 yılında İzmir de doğan Elfin Tataroğlu 2024 yılı itibari ile 46 yaşındadır ve aslen İzmirlidir. İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi’ni bitirdikten sonra 2001 yılında Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünü bitirmiştir..

Elfin Tataroğlu birçok siyasi makalesi gazetelerde yayınlanış bir yazardır. Ayrıca, Accademia Italiana Floransa’da tasarım ve dil eğitimi aldı. Bilgi Üniversitesi İşletme Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. Halen İstanbul Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi ve Organizasyon doktorası yapmaktadır. Örgüt kültürü, liderlik ve elektronik öğrenme konularında akademik çalışmaları yer almaktadır..


Elfin Tataroğlu Hayatı ve Biyografisi.

İyi düzeyde İngilizce ve Fransızca, orta düzeyde İtalyanca ve İspanyolca bilen Elfin Tataroğlu, 2010-2012 Yılları arasında CHP Kadın Kolları MYK Üyeliği yapmıştır. Aynı zamanda İzmir 2. Bölge 24. Dönem Milletvekili Adayı, 34. Kurultay Divan Yazman Üyesi, Konak İlçe’den İl Kongre Delegesi ve İzmir Kurultay Delegesi seçilmiştir..

CHP 18.Olağanüstü Kurultayı’nda BYKP’den Parti Meclisi Üyesi seçilmiştir. Doktora düzeyinde akademik araştırmalar yapmakta ve siyasi makaleleri gazetelerde yayınlanmaya devam etmektedir. Halen Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı programında öğretim görevlisi olarak ders vermektedir. Evli ve bir çocuk annesidir..

İnstagram 👉 Elfin Tataroğlu


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Cemalnur Sargut Kimdir, Nerelidir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu