Kimdir

Elif Laçin Kimdir, Nerelidir? Elif Laçin Hayatı ve Biyografisi

Siyaset gündeminde adı sıklıkla duyulan Elif Laçin Kimdir, Kaç Yaşında? Yaptığı sosyal projeler ile dikkatleri üzerine çeken Elif Laçin Ne İş Yapıyor? Ak Partide siyasi görevleri olan Elif Laçin Hayatı ve Biyografisini sizler için derledik.

Elif Laçin Kimdir?

Siyasi kimliği dışında bir çok sosyal projede görev alan ve bizzat bu projelerde yer alan ve bir yandan da iş insanı olan Elif Laçin, 1994 yılında doğmuştur. 2022 yılı itibari ile 28 yaşındadır ve aslen Bayburtludur. Sosyal sorumluluk projeleri ile gençlere örnek olan Laçin, siyaset ile de ilgilenmekte, AK Parti’ye gönülden bağlı bir isimdir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üzerinden yük alabilmek adına sosyal sorumluluk projelerinde yer aldığı belirtilmektedir.

İş kadını bir çok sektörde ortaklığı  olan, sosyal medyada siyasi duruşuyla gençlere örnek oluşunun yanı sıra ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatan Elif Laçin  siyasette hedefleri için hazırlıklara başladı.


Elif Laçin Hayatı ve Biyografisi

1994 Bayburt doğumlu olan Elif Laçin bir yandan siyasi kimliği bir yandan da gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. 7 yıldır siyasette AK Parti’de önemli çalışmalarda projelerde yer almakta olan Laçin, 2022 yılında Altın Doğa Ödülleri ödül gecesinde “Yılın yükselen sosyal sorumluluk projeleri üreten genç girişimci” ödülünü almıştır. İstanbul seçimlerinde Binali Yıldırım’ın çalışmalarına katılan Elif Laçin, siyasette hedefleri olduğunu da sık sık dile getirmekte.

İnstagram 👉 Elif Laçin


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Barış Atay Kimdir, Nerelidir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu