Kimdir

Elvan Akın Çak Kimdir? Elvan Akın Çak Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor?

Elvan Akın Çak Kimdir? Elvan Akın Çak Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor? Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Elvan Akın en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Türkiye’nin başarı iş kadınlarından olan Elvan Akın Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak edilenlere bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Elvan Akın Çak Kimdir?

İş kadını Elvan Akın, lise eğitimini Üsküdar Amerikan Kız Kolejinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise Marmara Üniversitesi Ekonomi Fakültesi’nde tamamladı. Üniversiteden mezun olan Elvan Akın Pamukbank’ta çalışmaya başlamıştır. Elvan Akın, Şafak Çak ile evlidir ve 2 çocuk annesidir.

1996 yılında Boyner Grubu bünyesine katılmış ve üç yıl süreyle direktör olarak görev yapmıştır. 2000 yılında Garanti Ödeme Sistemleri’ne geçmiş ve Türkiye’nin ilk gerçek uçuş mili programına sahip ve THY’nin resmi kredi kartı olan Shop&Miles’ın tanıtımını yapan bir takım oluşturmuştur.

Elvan Akın, Flexi, Money, Bonus Trink, Çevreci Bonus, Bonus Kontör, Şeffaf Bonus, American Express gibi pek çok kredi kartı ve ön ödemeli kart piyasaya sunmuştur.

Elvan Akın Bonus’un kısa zamanda lider bir marka olmasını sağlayan kişi olarak tanınmaktadır.


Elvan Akın Çak Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor?

İş kadını Elvan Akın‘ın kaç yaşında olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır. Bilgiye erişildiğinde içeriğimize eklenecektir.

Elvan Akın Çak, iş kadınıdır ve Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Garanti Ödeme Sistemleri’ndeki görevini sürdürmektedir.


Elvan Akın Çak: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu