Kimdir

Evlilik Hakkında Her Şey Miray Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Evlilik Hakkında Her Şey Miray Kimdir? Gerçek Adı Nedir?. The Split dizisinin uyarlaması olan “Evlilik Hakkında Her Şey” FOX TV’de yayınlanmaya başladı. İstanbul’da çekilen dizi her Salı 20:00 da yayınlanıyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizi kadrosunda Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı bir çok ünlü isim yer alıyor. Dizide Miray karakterini canlandıran isim izleyiciler tarafından merak edilmeye başlardı. Gelin hep birlikte “Evlilik Hakkında Her Şey” dizisi hakkında tüm detayları öğrenelim…

Evlilik Hakkında Her Şey Miray Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey” dizisinde Miray karakterini canlandıran çocuk oyuncunun gerçek ismi “Esma Yılmaz” dır. İstanbul’da dünyaya gelen Esma Yılmaz, ilk oyunculuk deneyimini Kırgın Çiçekler adlı dizide yaşamıştır. Canlandırdığı Büşra karakteri ile ekran severlerden tam not alan çocuk oyuncu Esma Yılmaz, ardından Bizim Hikaye adlı dizide bölüm oyuncusu olmuştur. Günümüzde Evlilik Hakkında Her şey adlı dizide rol almıştır.

Rol Aldığı Projeler;

2021 – Evlilik Hakkında Herşey (TV Dizisi)

2019 – Bizim Hikaye (TV Dizisi)

2015-2018 – Kirgin Çiçekler (TV Dizisi)


Evlilik Hakkında Her Şey Konusu Nedir?

Başarılı bir boşanma avukatı olan Azra Günay, işinin duayeni olan annesi Çolpan Cevher ve dik başlı kardeşi Sanem Cevher ile İstanbul’un tanınmış ve nüfuzlu insanlarının davalarına bakmaktadır. Küçük kız kardeşi Güneş ise anne ve ablalarının aksine hukuk dünyasından uzak bir yaşam sürmeyi tercih etmektedir.

Azra hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra kendisi gibi avukat olan Sergen Günay’la evlenmiş ve üç çocuk dünyaya getirmiştir. Mesleği gereği şahit oldukları ve babasından yediği darbeye rağmen aile ve evlilik kavramlarına sıkı sıkıya bağlı bir kadındır. Tüm bunlara karşın hayatı boyunca görmezden geldiği korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacak, kendine yarattığı mükemmel aile tablosu, kocasının ihanetini öğrenmesiyle yerle bir olacaktır.

Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine tepkileri de altından kalkma yöntemleri de birbirinden farklıdır. Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden görürüz. Çolpan boşanmış, Azra uzun yıllardır evli, Güneş evlilik arifesinde ve Sanem ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla Evlilik Hakkında Her Şey; aile, aşk, sadakat ve boşanma düzeninin kirli yüzünü gözler önüne sürmekten çekinmeyecek hikayeleriyle seyirciyi buluşturacaktır.


Evlilik Hakkında Her Şey” Oyuncuları Kimler?

Dizinin oyuncu kadrosunda; Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmü, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu