Kimdir

Eylül Keleş Kimdir, Kaç Yaşında? Eylül Keleş Ne İş Yapıyor?

Eylül Keleş Kimdir? Eylül Keleş Kaç Yaşında? Eylül Keleş Ne İş Yapıyor? Soruları Türk sinema oyuncusu hakkında en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Eylül Keleş ilk olarak 2019 yılında “Afili Aşk” dizisiyle kariyerine başladı. İşte Eylül Keleş Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak edilenler.

Eylül Keleş Kimdir?

Oyuncu Eylül Keleş 20 Eylül 1999 İstanbul doğumludur ve 2023 yılı itibariyle 24 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitiminden sonra profesyonel oyunculuk kariyerine adım atan Eylül Keleş birçok projeden yer almıştır.

İlk profesyonel oyunculuk kariyerine 2019 yılında “Afili Aşk” dizisiyle başlamıştır. Daha sonra Menajerimi Ara ve Kardeş Çocukları dizilerinde rol almıştır.

Eylül Keleş, ‘Gelinim Mutfakta’ yarışmasına katılıp birinci olduktan sonra geniş bir izleyici kitlesi tarafından tanınmıştır. Oyunculuk kariyeri bu dönemde hız kazanmıştır.


Eylül Keleş Ne İş Yapıyor?

Eylül Keleş dizi ve film oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda oyunculuk eğitimi almıştır. Eylül Keleş moda ve stil konusundaki tarzıyla büyük beğeni kazanmaktadır.

Eylül Keleş: Instagram 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu