Kimdir

Fevzi Çakır Kimdir, Ne Mezunu? Fevzi Çakır Hayatı ve Biyografisi

Fevzi Çakır Kimdir, Ne Mezunu? Fevzi Çakır Hayatı ve Biyografisi. Habertürk muhabiri olan Fevzi Çakır son günlerde merak edilen isimler arasında yer aldı. Fevzi Çakır aslen nereli? Fevzi Çakır Kaç Yaşında? araştırılmakta. Gelin birlikte Fevzi Çakır hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Fevzi Çakır Kimdir?

Gazeteci ve yazar olarak tanınan Fevzi Çakır Kimdir? araştırılan isimler arasında yer aldı. Özellikle son zamanlarda sunucu olarak karşımıza çıkan ve kendine has sunumu ve tarzı ile sunuculuk yapan Fevzi Çakır dikkatleri üzerine çekmektedir. 1991 yılında Kilis’te dünyaya gelen Fevzi Çakır, 2023 yılı itibari ile 32 yaşındadır ve aslen Kilislidir.

Fevzi Çakır Ne Mezunu? merak edenler için eğitim hayatından bahsedecek olursak; Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 2011 yılında mezun olmuştur. mezuniyeti sonrasında bir çok farklı kanal ve gazetede görev almış başarıları ile adından sıklıkla söz ettirmiştir.


Fevzi Çakır Hayatı ve Biyografisi

Günümüzde başarılı sunucular arasında yer alan ve kendine has tarzı ile sunuculuk kariyerine devam eden fevzi Çakır 2011 yılında mezun olduktan sonra hemen 24 TV Ankara Haber Merkezi’nde stajyer muhabir olarak mesleğe başlamıştır. Emin adımlarla ilerleyen başarılı sunucu tecrübeler kazanmaya devam etmektedir.

Stajier muhabir olarak başladığı meslek hayatına, Anadolu Ajansı Ankara Adliye Muhabirliği görevi sürdürmüştür. Ardından ise 2013 yılında Habertürk Gazetesi’ne yargı muhabiri olarak transfer olmuştur. Habertürk Gazetesi’nin kapanmasının ardından Habertürk TV’ye geçen Çakır, ayrıca Cumhurbaşkanlığı muhabiri olarak görev yapmıştır.

Halen Habertürk Ankara Temsilci Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Twitter’da Fevzi Çakır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu