Kimdir

Fevzi Kaan Türker Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Fevzi Kaan Türker Instagram Hesabı

Org çalarak popüler şarkıları yorumlayan ve ınstagram sayfasında açtığı canlı yayınlarla birçok ünlü ismi ağırlayan sosyal medyanın sevilen siması Fevzi Kaan merak edilen isimlerden oluyor. Peki Fevzi Kaan Türker Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Fevzi Kaan Türker Instagram Hesabı Nedir? Gelin hep birlikte bu soruların yanıtlarını öğrenelim.

Piyanist Fevzi Kaan Türker Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Org çalarak yorumladığı şarkılarla gündeme gelen sosyal medya fenomeni Fevzi Kaan Türker, Samsun‘un Çarşamba ilçesinde yaşamaktadır. 1 Ocak 2010 doğumlu olan Fevzi Kaan 2022 yılı itibariyle 12 yaşında, Kaan, Türker ailesinin üç çocuğundan en küçüğüdür.

Fevzi Kaan Türker’in piyanist şantör babası pandemi sebebiyle işsiz kalınca eve getirdiği orgla Türker sosyal medyada canlı yayınlar yapmaya başladı ve herkesin beğenisini kazandı. Bir gecede sosyal medya hesabından 66 bin kişilik bir izleyici kitlesine ulaşan küçük piyanist şantör babasını rol örnek aldığını söylüyor. Annesinin telefonuyla gizlice canlı yayın yapıp konserler veren Fevzi, yayınına bağlanan kişilerden istek parçaları da almaya başlayınca bir gecede sosyal medya fenomenine dönüşmüş.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

@fevzikaanofficial’in paylaştığı bir gönderi


Fevzi Kaan Türker Instagram Hesabı Nedir?

Org çalarak yorumladığı şarkıları ınstagram hesabında paylaşan Fevzi Kaan Türker’in Instagram ‘da 421 bin takipçisi bulunmakta açtığı canlı yayınlara ünlüleri konuk alan Fevzi Kaan Türker’in Instagram kullanıcı adı @fevzikaanofficial

Ayrıca Haziran ayında çektiği Ada Sahilleri şarkısı da Youtube da yayınlandı. Dinlemek isteyenler için video bırakıyorum. 👇


Fevzi Kaan Türker: YouTube

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu