Kimdir

Feyza Sevil Güngör Kimdir, Nerelidir? Feyza Sevil Güngör Hayatı ve Biyografisi

Feyza Sevil Güngör Kimdir, Nerelidir?. Aldatmak dizisinde Oylum karakterini canlandıran Feyza Sevil Güngör Kaç Yaşında? merak edilmeye başlandı. Oyunculuk kariyerine sağlam adımlarla devam eden ünü oyuncu Feyza Sevil Güngör eski hali de merak edilenler arasında. Gelin birlikte Feyza Sevil Güngör Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Feyza Sevil Güngör Kimdir?

Oyunculuk kariyerinde zirveye tırmanan ve Aldatmak dizisinde Oylum karakterine can veren Feyza Sevil Güngör, 30 Mayıs 1997 yılında dünyaya geldi. 2024 yılı itibari ile 27 yaşındadır ve aslen Ankaralıdır. Daha önce Kuruluş Osmanlı dizisinde de Hera karakteri ile karşımıza çıkan  Güngör, lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesinde aldı. Oyunculuk dersleri almasından sonra kariyerine oyunculuk alanında devam etmekte.

Oyunculuk eğitiminin ardından ilk defa, 2019’da yayımlanan Savaşçı dizisinde oynadı. Ardından ise Savaşçı dizisinden sonra Çember, Kuruluş: Osman, Aldatmak gibi çeşitli dizilerde yer aldı. Ünlü oyuncu şimdilerde Aldatmak dizisinde Oylum karakterine hayat vermektedir.


Feyza Sevil Güngör Hayatı ve Biyografisi

Şimdiye kadar birçok başarılı projede yer alan başarılı oyuncu Feyza Sevil Güngör, Oyunculuk eğitimi dışında aynı zamanda dublaj eğitimi de almıştır. İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümünde mezunudur. Dialog Anlatım İletişim’de profesyonel oyunculuk eğitimi alan Güngör, İkizler burcu olan Feyza Sevil Güngör, 1.78 cm boyunda ve 61 kilo ağırlığındadır. 25 yaşında olan ünlü oyuncu kariyer hayatına günden güne eğitimler alarak profesyonel olarak devam edecek.


Feyza Sevil Güngör Oynadığı Diziler

  • Hakime Hanım
  • Savaşçı (Ayça)
  • Kuruluş Osman (Hera)
  • Aldatmak (Oylum Yenersoy)

İnstagram 👉 Feyza Sevil Güngör


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Uzay Hepari Kimdir, Neden Öldü? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu