Kimdir

Fulya İle Umudun Olsun Kimdir? Uzman Konuklar Kimler?

Fulya İle Umudun Olsun Kimdir?. FOX TV ‘nin yeni programı “Fulya İle Umudun Olsun” katılımcıların sorunlarını çözüm artıyor. Hafta içi her gün 16.30’da  yayınlanacak “Fulya İle Umudun Olsun” programının sunuculuğunu yapan gazeteci ‘Fulya Öztürk’ kaç Yaşında? Fulya ile Umudun Olsun Avukat Kimdir? Fulya ile Umudun Olsun Psikolog Kimdir? Gelin hep birlikte bu soruların yanıtlarını öğrenelim…

Fulya Öztürk Kimdir?

Fox TV ekranında yeni başlayan Fulya İle Umudun Olsun programının sunucusu olan gazeteci ve muhabir Fulya Öztürk 1989 yılında Adana’nın Seyhan ilçesinde dünyaya geldi. Lise eğitimini Adana Gündoğdu Koleji’nde tamamladı. 2006 senesinde Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünü kazandı. Üniversiteyi kazandığı ilk televizyonculuk kariyerine başladı. 2007 senesinde Doğan TV’nin “Staj On Air” programıyla Star TV iç yapımlarda staj yaptı.

Profesyonel iş kariyerine 2008 senesinde CNN TÜRK Programlar Departmanı’nda başladı. 2010 senesinde CNN TÜRK Haber Merkezi’nde göreve başladı. 3 sene Kurgu Editörlüğü yaptı. Birçok belgeselin ve haberin kurgusunu hazırladı. 2013 senesinde Saha Muhabirliği ‘ne başladı. Fulya Öztürk birçok üniversite ve dernekten ödüller aldı. “Yılın Muhabiri” ve “En İyi Özel Haber” dalında onlarca ödüle layık görüldü. Öztürk, ayrıca TEDx’te konuşmacı oldu. Öztürk, 1,68 boyundadır.

Fulya Öztürk: Instagram


Fulya ile Umudun Olsun Avukat Handan Bakbak Kimdir?

Fulya il Umudun Olsun programında Avukat görüşlerini paylaşan Handan Bakbak‘ tır. Aslen Erzurumlu olan avukat Handan Bakbak, İstanbul Ayazpaşa’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Nişantaşı’nda tamamlayan Handan Bakbak, daha sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiştir.

Özellikle İstanbul Barosu’nun çeşitli merkez ve komisyonlarında hizmet almış ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte birçok sosyal projelerde çalışmıştır. Bu arada Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Okulu ile yine aynı üniversitenin Terör ve Stratejik Araştırmalar Bölümleri’nde uzun dönem çalışmalar yapmıştır. Av. Handan Bakbak halen Özel Hukuk alanı ağırlıklı olmak üzere kendisine ait hukuk ofisinde serbest avukatlık ve danışmanlık yapmaktadır. Bunun yanı sıra ikinci üniversite olarak İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’ne devam etmektedir. Birçok sivil toplum kuruluşuna üyedir. İyi derecede İngilizce bilen, yayınlanmış bilimsel makaleleri bulunan, Sağlık Hukuku konularında da kurucu üye olarak akademisyen bir ekiple çalışan Handan Bakbak bir çocuk annesidir.

Türkiye’nin sicile kayıtlı ilk arabulucularından olan Handan Bakbak, arabuluculuğun öneminin vurgulanması ve güncel hale getirilip uygulanabilirliğinin yerleşmesi, artması, saygın bir meslek haline gelmesi için gayret ve emek sarfederek çalışma gruplarının içinde yer almakta mentor arabulucu olarak çalışmaktadır.

Handan Bakbak: Instagram


Fulya ile Umudun Olsun Psikolog Esra Ezmeci Kimdir?

Fulya İle Umudun Olsun programında psikolog görüşlerini paylaşan Esra Ezmeci’dir. 1 Ağustos 1986 İstanbul doğumlu olan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle tamamlamıştır. İstanbul Haliç Üniversitesi’nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra adli bilimler doktorasına geçiş yapmıştır. Şu an halen adli bilimler doktora eğitimine devam etmektir. 2015 yılında boşanmış olan Ezmeci’nin 1 oğlu bulunmaktadır.

İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını tamamlayan Esra Ezmeci, uzun yıllar İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde uzman klinik psikolog olarak görev yapmıştır. Şu an İstanbul Etiler de TERAPİ EVRENİ adlı kendi terapi merkezinde psikologluk yapmaktadır.

Bağımlılık tedavisi, aile/ilişki/evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi, bireysel danışmanlık üzerine çeşitli konularda danışmanlık ve tedavi çalışmaları yürütmektedir. Kendi geliştirdiği geçmiş temizleme terapisi ile oldukça başarı almıştır. Çok sayıda televizyon kanalında programlar hazırlayıp sunmuş ve çeşitli mecralarda psikoloji üzerine yazılar yazmıştır. Yazarın daha önce kaleme aldığı “Süt Lekesi”, “Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir” ve “Kararı Ben Veririm” isimli kitapları Destek Yayınları’ndan çıkmıştır.

Ezra Ezmeci: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu