Kimdir

Fulya Öztürk Kimdir, Nerelidir? Fulya Öztürk Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Fulya Öztürk Kimdir, Nerelidir? Fulya Öztürk Boyu ve Kilosu Kaçtır? Soruları FOX TV ekranlarında ‘Fulya ile Umudun Olsun‘ programını ekran başında izleyenler tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon mezunu olan Öztürk profesyonel iş kariyerine CNN TÜRK Programlar Departmanı’nda başlamıştır. Gelin hep birlikte Fulya Öztürk hakkında tüm bilinmesi gerekenleri öğrenelim.

Fulya Öztürk Kimdir, Nerelidir?

FOX TV ekranında yeni başlayan Fulya İle Umudun Olsun programının sunucusu olan gazeteci ve muhabir Fulya Öztürk 1989 yılında Adana’nın Seyhan ilçesinde dünyaya geldi. Lise eğitimini Adana Gündoğdu Koleji’nde tamamladı. 2006 senesinde Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünü kazandı. Üniversiteyi kazandığı ilk televizyonculuk kariyerine başladı. 2007 senesinde Doğan TV’nin “Staj On Air” programıyla Star TV iç yapımlarda staj yaptı.

Profesyonel iş kariyerine 2008 senesinde CNN TÜRK Programlar Departmanı’nda başladı. 2010 senesinde CNN TÜRK Haber Merkezi’nde göreve başladı. 3 sene Kurgu Editörlüğü yaptı. Birçok belgeselin ve haberin kurgusunu hazırladı. 2013 senesinde Saha Muhabirliği ‘ne başladı. Fulya Öztürk birçok üniversite ve dernekten ödüller aldı. “Yılın Muhabiri” ve “En İyi Özel Haber” dalında onlarca ödüle layık görüldü.


Fulya Öztürk Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Gazeteci ve muhabir Fulya Öztürk, 1,68 boyundadır. Fulya Öztürk’ün kilosu hakkında net bir bilgi yoktur. Başarılı sunucu Fulya Öztürk evli değildir.


Fulya Öztürk: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu