Kimdir

Gamze Bodur Kimdir, Kaç Yaşında? Gamze Bodur Neden Tutuklanması İsteniyor?

Bugün gündeme gelen Gamze Bodur Kimdir, Kaç Yaşında? merak ediliyor. Twitter çok konuşulan isim olan Gamze Bodur Neden Gündem de? Gamze Bodur Sahte Hesap mı? Neden Gamze Bodur Tutuklansın etiketi açıldı? Gelin birlikte Gamze Bodur Tutuklandı mı?  İşte tüm merak edilenler…

Gamze Bodur Kimdir?

Sosyal medya platformlarından biri olan Twitter ‘da  bugün gündeme gelen Gamze Bodur , yaptığı yorumlar ile birlikte gündemde büyük etki yarattı. Gamze Bodur Tutuklansın etiketi Türkiye gündemine bir anda girerken saniyede yüzlerce tweet atılmaya başlandı. 15 Temmuz darbesine ilişkin iftiralarda bulunarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef aldı. Paylaştığı yazıda darbenin oyun olduğunu savunan Bodur, ağza alınmayacak yalanlara başvurdu.

Türk milleti için hassas konu olan 15 Temmuz Demokrasi Günü için yazılan yazılar sosyal medya kullanıcılarını ayağa kaldırdı. Bodur’un yazdığı yazılarda yer alan ifadelerin suç teşkil ettiğini savunan vatandaşlar, “Gamze Bodur tutuklansın” etiketi altında buluştu. Gamze Bodur yazısında şu ifadelere yer verdi.

👉 Mükemmel Eşleşme Irmak Kimdir? Eylül Öztürk Kimdir, Hangi Dizilerde Oynadı? Eylül Öztürk Hayatı ve Biyografisi

“Hulusi rehin alınırken direndi ise kac sehit var o zaman catismada.. diyelim rehine oldu kurtarılırken kaç sehit var.. rehine operasyonu nerde. Savci elim kiraz 2 teroristin elinden kurtulamadi da abd senden korktu kacti rehineyi de korktu birakti. kendin gürcü casusu emine arap casusu merve kavakci gürcü casusu devlet bahçeli ermeni casusu orgain fethullah gulen de ermeni casusu ve darbede ikiniz ortaksiniz. Erbakan hirsizdi devleti soydu 20 yildir Turkiye yi iki kere iflas ettirdin hizmetin yok. Gezi olayini sen planladin yabanci yatirimcilar kacti ulkeyi araplara pkk ci ulkelere hdp ye pkk ya sattin. Dış güçler hep vardi sen hirsizsin darbe ile Türkiye yi mahvettin milletini böldün parcaladin herkes birbirini kafir vatan haini terörist ilan etsin ben zengin olayim vatan kurtaran kahraman olacagim dedin ve yaptin.”
Hal böyle olunca Gamze Bodur adlı kişinin attığı tweetler Türkiye gündemine girdi. Tutuklanması talep ediliyor.
Facebook 👉  Gamze Bodur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu