Kimdir

Gamze İğdiroğlu Kimdir, Nerelidir? Gamze İğdiroğlu Hayatı ve Biyografisi

Gamze İğdiroğlu Kimdir, Nerelidir?. Aşk ve Umut dizisinde Handan rolüyle karşımıza çıkan Gamze İğdiroğlu son günlerde merak edilen isimlerden oldu. Sempatik tavrı ve duruşu ile izleyicilerden tam not alan Gamze İğdiroğlu Kaç Yaşında? Gelin birlikte Gamze İğdiroğlu Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Gamze İğdiroğlu Kimdir?

Aşk ve Umut dizisindeki rolü sonrası en çok merak edilen isimler arasında yer alan Gamze İğdiroğlu‘nun tam adı Nuran Gamze İğdiroğlu’dur. 16 Mart 1982 Ankara doğumlu olan Gamze İğdiroğlu Çankaya Lisesinden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü’nü kazanmış ve eğitimini tamamlamıştır.

Oyunculuk kariyerine öğrencilik yıllarında başlayan İğdiroğlu, Beni Affet dizisindeki Eylül karakteri sayesinde büyük bir kitlenin beğenisini kazanmış ve tanınan bir yüz haline gelmiştir. Ayrıca geçmişte Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. 2018 yılında Salozun Mavalı tiyatro oyununda rol almıştır.
2022 yılında Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde Senem rolü ile yer almıştır. Günümüzde Kanal D televizyon kanalında hafta içi her gün yayınlanmakta olan Aşk Ve Umut dizisinde Handan karakterini canlandırmaktadır.


Gamze İğdiroğlu Hayatı ve Biyografisi

Balık burcu olan Gamze İğdiroğlu, 1.72 cm boyundadır ve 57 kilodur. 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Tam ismi Nuran Gamze İğdiroğlu olan güzel oyuncu Beni Affet dizisinde Eylül Ayşe Güner karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Lise tahsilini Çankaya Lisesi’nde gerçekleştiren Gamze İğdiroğlu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü mezunudur. 1982 doğumlu olarak bilinen Gamze İğdiroğlu 1.72 boyunda Ankara doğumludur.

Twitter 👉 Gamze İğdiroğlu


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Fatma Yavuz Kimdir, Nerelidir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu