Kimdir

Gelinim Mutfakta Nurten Kimdir, Nerelidir? Gelinim Mutfakta Hasret ve Nurten Kaç Yaşında?

Gelinim Mutfakta yarışmasında geçen hafta yarışan eski fenomen olduğu bilinen Nurten Kangal son günlerde çok fazla merak edilmekte. Gelini Hasret ile birlikte programa katılan Nurten Kangal hakkında tüm detaylar makalemizde.....

Gelinim Mutfakta Nurten Kimdir, Nerelidir?. 14 Şubat 2022 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta İzleyenler sonrasında Gelinim Mutfakta Nurten araştırmaya başlandı. Gelin hep birlikte Gelinim Mutfakta Nurten ile ilgili tüm merak edilenleri öğrenelim.

Gelinim Mutfakta Nurten Kimdir, Nerelidir?

Gelinim Mutfakta Hasret ve kayınvalidesi  geçtiğimiz hafta programın yeni yarışmacı olarak katılmıştı. Hafta içi her gün ekrana gelen yemek yarışmasında pazartesi günleri bir isim gelin ve kayınvalidelerin arasına katılıyor. Gelinim Mutfakta Hasret ve kayınvalidesi Nurten kimdir? Gelinim Mutfakta Hasret kaç yaşında, nereli ?gelin birlikte öğrenelim….

Aslen Giresunlu olan Gelinim Mutfakta Nurten 49 yaşında Bekar olan Nurten Kangal’ın 2 çocuğu var. Araba fabrikasın da operatör olarak çalışan Kangal, Gebze’de yaşıyor.

14 Şubat 2022 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta İzle


Gelinim Mutfakta Hasret ve Nurten Nerelidir?

Gelinim Mutfakta Hasret ve kayınvalidesi Nurten programa katıldığı ilk gün yarışmaya kavgalı başlangıç yaptı. Hasret, “Benim yemek yapabildiğimi düşünmüyor musun? Benim becerikli olduğumu kabullenmek istemiyor musun?” sorularını kayınvalidesine yöneltti. Yarışmaya yeni katılan gelin eşiyle otobüste tanıştığını söyledi. Çok iddialı olduğunu kesin yemeklerini herkesin beğeneceğini söyledi.

Gelinim Mutfakta Hasret 28 yaşında aslen Samsunlu 5 yıllık evli 1 kızı var ve 4 aylık. Gebze’de yaşıyor. Etkinlik organizatörü olarak çalışıyor.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu