Sıradaki içerik:

Pandemi Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır? Sosyal Yardım Parası Kimlere Verilir?

Gençlik Merkezi Nedir? Nasıl Üye Olunur?

avatar

admin

 • e 6

  Mutlu

 • e 4

  Eğlenmiş

 • e 2

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 3

  Üzgün

KYK Burs ve Kredi başvurularından sorulan Gençlik Merkezi ve Genç Gönüllüler Platformu üyelik bilgilerinin sorulmasının ardından başvuruda bulunan üniversite öğrencileri tarafından Gençlik Merkezi ve Genç Gönüllüler üyeliğinin burs ve kredi değerlendirmelerinde bir kriter olup olmadığı bilinmiyor. Peki boş bırakma imkanımızın olmadığı Gençlik Merkezi Nedir? Gençlik Merkezi Üyesi Nasıl Olunur? Genç Gönüllüler Platformu Nedir? Genç Gönüllüler Platformuna Nasıl Üye Olunur? İşte tüm detaylar…

Gençlik Merkezi Nedir?

Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Gençlere sportif kurslar, kültürel geziler sunan hem de okul hayatlarında derslerine yardımcı olacak kurs imkanlarını ücretsiz sunan merkezlerdir.

Gençlik Merkezine Nasıl Üye Olunur?

Gençlik Merkezine üye olmak için hiç bir şart yoktur. Gençlik Merkezlerine  http://www.gsb.gov.tr adresinden ya da İlinizde bulunan İl Gençlik Merkezlerinden üye olabilir ve tüm imkanlarından ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Genç Gönüllüler Platformu Nedir?

Gençlik ve Spor Bakanlığı gençlerin gönüllü olarak bilgilerini, emeklerini ve zamanlarını başkalarıyla paylaşmak isteyenler için çocukların derslerine yardımcı olabilecek, hastaları ve yaşlıları ziyaret edebilecek ve eğitim, çevre, spor, kültür ve turizm, sağlık ve sosyal hizmetler ile afet ve acil durum kategorileri altında gönüllülük faaliyetlerinin bulunduğu projedir.

Genç Gönüllüler Platformuna Nasıl Üye Olunur?

Genç Gönüllüler Platformuna üye olmak olmak için hiç bir şart yoktur. Genç Gönüllüler Platformuna https://www.gencgonulluler.gov.tr/ adresinden üye olup  Genç Gönüllü yardım projelerine katılabilirsiniz.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Buse6 ay önce
 • Herkes üye olmakı bence güzel bir projeye benziyor