Kimdir

Gökay Kalaycıoğlu Kimdir, Nerelidir? Gökay Kalaycıoğlu Hangi Kanalda Program Yapıyor?

Gökay Kalaycıoğlu Kimdir, Nerelidir? Gökay Kalaycıoğlu Hangi Kanalda Program Yapıyor? 360 Dereceyi Kim Sunuyor? Başarı sunucu Gökay Kalaycı hakkında en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. 360 derece sunuculuğunu üstlenen Gökay Kalaycıoğlu Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak edilenlere bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Gökay Kalaycıoğlu Kimdir?

Kanal D ve TGRT gibi bir çok kanalda sunuculuk ve spikerlik yapan Gökay Kalaycıoğlu, 1983 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari le 41 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. Meslek hayatına 2004 yılında Kanal D Haber Merkezi’nde başladı, sonrasında süreç TGRT Haber ile devam etti. Ekranla ilk buluşması ise 2007 yılında Tv Net ile gerçekleşti. Başarılı sunucu TV Net sonrasında TV8 ve 24 TV ve 360 TV’de görev yaptı.

Gökay Kalaycıoğlu, Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Ekonometri Bölümü mezunudur ve iyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca bilmektedir. Gökay Kalaycıoğlu, profesyonel kariyerine Kanal D Haber Merkezi’nde başladı, ardından TGRT Haber habercilik tecrübesi devam etti. 2007 yılında TV Net isimli Haber’ haber kanalıyla ekran önüne çıkan Kalaycıoğlu TV8, 24 TV ve 360 TV’de haber moderatörü olarak görev yapmıştır.

Kalaycıoğlu, iyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca bilmektedir. Gökay Kalaycıoğlu, profesyonel kariyerine Kanal D Haber Merkezi’nde başladı, ardından TGRT Haber habercilik tecrübesi edindi. Gökay Kalaycıoğlu 24 TV’de geçirdiği 5 sene içerisinde Gece Kuşağı, Gün Ortası ve Hafta Sonu Ana Haber bülteni vb. gibi kritik kuşaklar ve özel yayınlarda yer almıştır. Başarılı ekran yüzü 24 TV’de son olarak “24 Sabah” kuşağı moderatörlüğü ve “24 Hafta Sonu” programı sunuculuğuna imza atmıştır.

24 TV’de görevine devam ettiği sırada eş zamanlı olarak Star Gazetesi Hafta Sonu Eki’nde iş, sanat ve medya dünyasından ünlü isimlerle kaleme aldığı röportajları ile “Gökay Kalaycıoğlu İle Haber Bahane” röportaj serisini sürdürmüştür.


Gökay Kalaycıoğlu Hangi Kanalda Program Yapıyor?

Gökay Kalaycıoğlu, 16 Ocak 2017 itibariyle aynı kanalda 360 TV’ye Ana Haber Spikeri olarak kariyerine devam etmiştir. 2018 yılı Ocak ayına kadar 360 Tv Ana Haber Spikerliği görevini devam ettiren Gökay Kalaycıoğlu, Can & Arsen Gürzap’ın kuruculuğunda Dialog Anlatım İletişim Merkezi’nde Sunuculuk–Spikerlik Teknikleri, Televizyon Haberciliği ve Röportaj Teknikleri ve Kültür Üniversitesi’nde Radyo–Televizyon Meslek Yüksekokulu’nda Radyo–Televizyon Haberciliği ve Diksiyon–Sunum derslerini vermektedir.


Gökay Kalaycıoğlu: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu