Kimdir

Gönül Dağı Mihriban’ı Hande Nur Tekin Kimdir? Hande Nur Tekin Boyu, Kilosu Kaç? Hande Nur Tekin Hayatı ve Biyografisi

Gönül Dağı Mihriban’ı Hande Nur Tekin Kimdir? Hande Nur Tekin Boyu, Kilosu Kaç? Hande Nur Tekin Hayatı ve Biyografisi. Ekranların sevilen dizileri arasında yer alan Gönül Dağı dizisi karakterlerinden olan Mihriban karakterini canlandıran Hande Nur Tekin nereli? Hande Nur Tekin oynadığı filmler ve diziler araştırılmaya başlandı gelin birlikte Hande Nur Tekin hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Gönül Dağı Mihriban’ı Hande Nur Tekin Kimdir?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve izleyiciler tarafından oldukça beğenilen Gönül Dağı dizisi karakterleri de merak edilenler arasında yer aldı. Özellikle en çok merak edilenler arasında Gönül Dağı Mihriban’ı Hande Nur Tekin Kimdir? araştırılmakta. Ekranlara ilk olarak Gönül dağı dizisinde Mihriban karakteri ile sektöre adım atan Hande Nur Tekin 2000 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir.

2023 yılı itibari ile 23 yaşında olan Hande Nur Tekin aslen İzmirlidir. Küçük yaşlarda hevesli olduğu oyunculuk kariyeri için lise yıllarında çalışmalara başlamıştır. eğitim hayatından kısaca bahsedecek olursak; İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.


Hande Nur Tekin Boyu, Kilosu Kaç?

Reyting rekorları kıran Gönül Dağı dizisinde Mihriban karakterini canlandıran Hande Nur Tekin Boyu 169’dur kilosu ise 55’tir. Hande Nur Tekin genç yaşına rağmen başarılı kariyeri ve yeteneği ile dikkatleri üzerine çekmektedir.


Hande Nur Tekin Hayatı ve Biyografisi

İlk oyunculuk deneyimini Gönül Dağı dizisinde Mihriban karakteri ile tamamlaya Hande Nur Tekin, genç yaşına rağmen başarılı kariyeri ve Mihriban karakteriyle oyunculuktaki yeteneğiyle büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştur. İzleyiciler tarafından rolleri ile tam not lan Hande Nur Tekin, Türk televizyon dünyasının geleceğin parlak yıldızlarından biri olarak kabul edilmektedir.

Genç yaşına rağmen başarılı kariyeri ve yeteneği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Gönül Dağı dizisinde Mihriban karakterini canlandıran Tekin, Mihriban Rıfat’ın (Hüseyin Sevimli) evleneceği bir karakter olarak dikkat çekmiştir. Son olarak belirtelim ki; Gökçe Aktaş Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Instagram’da Hande Nur Tekin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu