Kimdir

Gönül Dağı Selma Öğretmeni Melis Sevinç Kimdir? Melis Sevinç Hayatı ve Biyolojisi

Gönül Dağı Selma Öğretmeni Melis Sevinç Kimdir?. En çok beğenilen ve izlenen dizilerden olan Gönül Dağı dizisine yeni katılan Selma Öğretmen rolüyle Melis Sevinç Kaç Yaşında? merak edilmeye başlandı. TV’de her yayınlandığında izleyicileri ekrana bağlayan Gönül Dağı dizisindeki Selma Öğretmen karakterini canlandıran Melis Sevinç Hayatı ve Biyografisini sizler için derledik.

Gönül Dağı Selma Öğretmeni Melis Sevinç Kimdir?

Yayınlandığı her bölüm ile izleyicileri tarafından merakla beklenen Gönül Dağı dizisi bu haftada yine izleyicileri ekrana kitledi. Gönül Dağı dizisine yeni katılan Selma Öğretmen karakterine can veren Melis Sevinç Kimdir? araştırılmaya başlandı. Divane veya diğer adı ile Muhterem’in kızı olarak diziye girecek 71. bölüm ile sonlara doğru diziye giren oyuncunun hayatı, kariyeri ve karakteri merak konusu oldu. Bizde bu yazımızda Melis Sevinç tanımanız için hakkındaki bilgileri topladık.

TRT 1’in Gönül Dağı dizi yeni sezon karakter ve oyuncularından biri olan Selma Öğretmen – Melis Sevinç’in Güneş Toplayan Adam, Divane veya diğer adı ile Muhterem’in kızı olarak diziye girecek 71. bölüm ile sonlara doğru diziye giren oyuncunun hayatı, kariyeri ve karakteri merak konusu oldu. 2018 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Melis Sevinç, kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Zalim İstanbul dizisiyle geçti.


Melis Sevinç Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Melis Sevinç, eğitimini Boğaziçi Üniversitesinde tamamladı. ID Studio oyuncusu olan Melis Sevinç, oyunculuk kariyerine 2019 yılında Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay’ın başrollerinde yer aldığı Zalim İstanbul diziyle başladı. Daha sonra Hayaller ve Hayatlar adlı dizide Lale karakterine hayat vermiştir.

Dizi film oyuncusu. Oyunculuğa 2019 yılında Zalim İstanbul dizisinde rol alarak başladı. 2022 yılında rol aldığı Hayaller ve Hayatlar dizisinde Lale karakterini canlandırdı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir. Başarılı oyuncu Melis Sevinç, şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosuna Selma Öğretmen karakteriyle dahil oldu.

  • Gönül Dağı (Selma Öğretmen) (2022)
  • Hayaller ve Hayatlar (Lale) (2022)
  • Zalim İstanbul (2019)

Twitter 👉 Melis Sevinç

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu