Kimdir

Gülşen Yüksel Salt Kimdir? Gülşen Yüksel Salt Kaç Yaşında, Nereli?

Gülşen Yüksel Salt Kimdir? Gülşen Yüksel Salt Kaç Yaşında, Nereli?. 18 yıldır TV ekranlarında yayınlan 2. sayfa magazin programı sunucusu Müge Dağıstanlı ile sunan Gülşen Yüksel programdan ayrılmasıyla merak edilen isim oldu. Gazeteci ve sunucu Gülşen Yüksel Salt hayatı ve biyografisi hakkında tüm merak ettiklerinizi bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Gülşen Yüksel Salt Kimdir?

Gazeteci ve TV sunucusu Gülşen Yüksel Salt, 1977, İstanbul doğumludur. Gülşen Yüksel Salt’ın eğitim hayatı ile ilgi bilgi bulunmamaktadır. Gülşen Yüksel Salt, Vatan gazetesinde magazin müdürlüğü görevinde bulunmuştur. Daha sonra Sabah gazetesinde görev almıştır.

Gülşen Yüksel Salt, 18 yıldır ekranların en çok izlenen magazin programı olan 2. sayfa magazin programını Müge Dağıstanlı ile sunmaktadır. Gülşen Yüksel, 2012 yılında Vestel Grubu’nun ARGE şirketi olan VESTEK’in Genel Müdürü Metin Salt ile evlenmiştir.

Gülşen Yüksel Salt, 29 Aralık 2023 tarihinde 2. sayfa magazin programından ayırılmıştır.


Gülşen Yüksel Salt Kaç Yaşında?

Gazeteci ve sunucu Gülşen Yüksel Salt, 24 Haziran 1977, İstanbul doğumludur ve 2024 yılı itibariyle 47 yaşındadır.


Gülşen Yüksel Salt 2. Sayfa’da Neden Ayrıldı?

Gülşen Yüksel Salt 18 yıldır Müge Dağıstanlı ile sunduğu 2. sayfa magazin programından ayrıldı. Yüksel izleyicilere 2024 yılının herkese sağlık ve mutluluk getirmesini dileyerek veda etti.

“2. Sayfa” programının ekranlara veda ettiğini belirten Yüksel, kardeşi Müge Dağıstanlı’nın “Aramızda Kalmasın” programı ile sabahlara damga vurmaya devam edeceğini söyledi ve Dağıstanlı’yı izleyicilere emanet etti.

Dağıstanlı, bu sürecin zirvede bırakılmasının kararlaştırıldığını ifade etti. Dağıstanlı, Gülşen Yüksel’in “kısa bir mola” istediğini ve aralarındaki dostluğun hiçbir zaman bitmeyeceğini vurguladı.

Müge Dağıstanlı, yeni yılda ‘Aramızda Kalmasın’ programı ile ekranlara gelecek. Dağıstanlı’ya gazeteci Ali Eyüboğlu eşlik edecek.


Gülşen Yüksel Salt: Instagram Fan

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu