Kimdir

Hande Ünsal Kimdir, Nereli? Hande Ünsal Hayatı ve Biyografisi

Hande Ünsal Kimdir, Nereli?. Son günlerde merak edilen isimler arasında yer alan ünlü sanatçı Hande Ünsal Kaç Yaşında? Niran Ünsal Kızı olan Hande Ünsal Son Perde, Gönder Gelsin, Sana Değmez Seni Sever miydim? gibi şarkılarla dinleyicilerinden tam not almıştır. Gelin birlikte Hande Ünsal Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Hande Ünsal Kimdir?

Niran Ünsal Kızı olan Hande Ünsal son günlerde gündeme gelen isimlerden olmuştur. Annesi gibi sanatçı olan Hande Ünsal Ananesinin soyadını taşımaktadır. Hande Ünsal 25 Şubat 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Anneannesinin soy adını kullanmaktadır. 1990 yılında Kaan Canbağ ile evlenen şarkıcı Niran Ünsal‘ın, bu evlilikten doğan tek çocuğudur. Aynı zamanda Nida Ünsal’ın yeğenidir.

İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Sözüm Söz, Daha İyi gibi şarkılar sanatçının dönüm noktası olmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi ödüllerinde “En İyi Klip” kategorisinde ödül kazanmıştır.

👉 Serdar Saatçi Kimdir, Kaç Yaşında? 


Hande Ünsal Hayatı ve Biyografisi

Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü mezunu olan Hande Ünsal 2011 yılının henüz başlarında Kumar adlı single parça çıkararak müzik dünyasına ilk adımını attı. Fakat insanlar onu Aydın Kurtoğlu’nun ‘Köle’ isimli şarkısındaki kadın vokal sesiyle tanıdı. ‘Köle’ isimli şarkıya ayrı bir lezzet katan Ünsal, kısa sürede ismini geniş bir kitleye duyurmuş oldu.

2013 yılında, uzun süredir birlikte olduğu Serkan Balkan ile hayatını birleştirdiğinde, henüz 21 yaşındaydı. 2014 yılında annesiyle arazı bozulduğunda sitemini şöyle dile getirmişti; ”Annem Niran Ünsal ve ben farklı insanlarız. İkimizin de hayatın akışı içerisinde tamamen farklı duruşları var. Ben 23 yaşında evli bir bayan olarak Allah’ın bana verdiği yetenekle, kendi özverimle müzik hayatıma sürdürmekteyim. Ben, annemin ilk çocuğu olmanın şanssızlığını yaşamış olabilirim, umarım kardeşlerim hayatın zorlukları karşısında benim kadar ayakları üzerinde durabilirler veya durmak zorunda kalmazlar. Ben yoluma, sorumluluklarımı bilerek devam etmeye çalışacağım. Annemin kendi doğrularıyla hayatında mutlu olmasını dilerim.”

İnstagram 👉 Hande Ünsal

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu