Kimdir

Hüseyin Hakkı Kahveci Kimdir, Kaç Yaşında? Hüseyin Hakkı Kahveci Hayatı ve Biyografisi

Hüseyin Hakkı Kahveci Kimdir, Kaç Yaşında? Hüseyin Hakkı Kahveci Hayatı ve Biyografisi. Bu yazımızda Gazeteci, yazar ve yönetici olan Hüseyin Hakkı Kahveci Nerelidir? Hüseyin Hakkı Kahveci Ne İş Yapıyor? Gelin birlikte Hüseyin Hakkı Kahveci hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Hüseyin Hakkı Kahveci Kimdir?

Köşe Yazarı, Yönetici, Gazeteci ve aynı zamanda turizm alanında uzman olan Hüseyin Hakkı Kahveci Kimdir? 1972 yılında İstanbul’da doğan Hüseyin Hakkı Kahveci 2023 yılı itibariyle 51 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. Eğitim hayatına Ankara’da başlayan Kahveci, İlk İlk, orta ve lise eğitimini ikamet ettiği Ankara`da tamamladı. Ardından ise devlet burslu alarak Pakistan – Karaçi Üniversitesinde Sind Medical College de Tıp eğimine başladı.

Daha sonrasında ise 1996 yılında ABD Kaliforniya Eyaleti CSU Business College`de işletme eğitimi alarak, 2001 yılında Master derecesi ile mezun olmuştur. Sonrasında iş hayatına atılan ve farklı meslekler ve iş gruplarında çalışan Kahveci, öğrencilik yıllarından itibaren profesyonel yönetici olarak sırasıyla Karaduman Dış Tic. A.Ş Genel Müd. Yard, Diana Tatil Köyü Genel Müdürlüğü, Far Travel, Rustikal Travel, The Exquisite Group A gurubu seyahat acentelerinde Genel Müdür olarak görev yaptı.

Sonrasında birçok farklı otelde Gurup Otel Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Bunun üzerine ise Airport Tv ekranlarında otuz beş bölüm yetmiş saat olarak yayınlanan Turizme Dair Tv programını hazırlayıp sundu. Ulusal yayın ağına dahil Anayurt gazetesi, Dünya gazetesi ve Yeniçağ medya gurubu Günboyu gazetelerinde köşe yazarı olarak toplam bin beş yüz köşe yazısı yayımlandı.


Hüseyin Hakkı Kahveci Hayatı ve Biyografisi

Çalıştığı bir çok büyük oteller sonrasında farklı otellerde de Ceo olarak görev almıştır. Ardından ise Uluslararası profesyonel Türk Ceo`lar listesinde yerini almıştır. 2006 yılı WRC Rally of Kemer (Dünya Ralli Şampiyonası) Organizasyonunda Head Quarter iki .. 2009 yılı Dubai-Lübnan ortak yapımı Survivor organizasyonu Head Quarter bir … 2015 yılı First European Games – Azerbaijan Organizasyonu, Mingeçevir kürek yarışları, gibi organizyonları ve Otel operasyonlarını bizzat yönetmiştir.

Medya alanında geçmesi ise Ulusal medyada otuz dokuz köşe yazısı başladı. Turizme Yön Verenler konferansları ile on iki üniversitede konferanslar verdi.  Uluslararası hakemli dergilerde yayınlanan tez makalelerinde kaynak olarak atıfta bulunulmuştur. Çalışma hayatı süresince gazetecilik ve köşe yazarlığını hiç bırakmadı. Politik Strateji ve ekonomi üzerine köşe yazarlığına K2 Medya gurubunda parlamentohaber.com genel yayın yönetmeni olarak devam etmektedir.

Bir dönem ise Genel yayın yönetmenliğini yaptığı ATAM TV internet kanalında haftada bir ” Ufuk Ötesi” adlı programı hazırlayarak sunmakta olup; yazmış olduğu kitapların orijinal baskıları ABD üniversitelerinde yardımcı ders kitabı olarak kullanılmaktadır. Böylelikle kitap yazarlığına devam eden Hüseyin Hakkı Kahveci, çok iyi derecede İngilizce, İyi derecede Urduca, İyi derecede Azeri Türkçesi, Orta derece Arapça ve Rusça bilmektedir.

Twitter 👉 Hüseyin Hakkı Kahveci


👉Özgen Nama Kimdir, Nerelidir? Özgen Nama Hayatı ve Biyografisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu