Kimdir

İpek Acar Kimdir, Kaç Yaşında? İpek Acar Hayatı ve Biyografisi

İpek Acar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? 1999 yılında Kayahan ile evlenen İpek Acar 22 yıl süren evlilikleri Kayahan’ın 2015 yılında yaşamını yitirmesiyle son buldu. İpek Açar ile Kayahan’ın, Aslı Gönül isimli bir kız çocuğu bulunuyor. İşte İpek Acar Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak edilenler.

İpek Acar Kimdir, Kaç Yaşında?

İpek Açar, 7 Şubat 1976 Ankara doğumludur ve 2023 yılı itibariyle 47 yaşındadır. Küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgisi olan İpek Acar 11 yaşında katıldığı TAÇSAV müzik yarışmasında birinci olmuştur. Opera sanatçısı Belkıs Aran’dan ses eğitimi alan Açar, 1993 yılında Hürriyet Gazetesi ve Raks firmasının düzenlediği ses yarışmasında birinci olmaya hak kazanmıştır. Berklee College Of Music Singer-Songwriter bölümünü bitirip Professionel Certificate almıştır.

1995 yılından itibaren Kayahan’ın yardımcı prodüktörlük ve vokalistliğini yapmaya başlamıştır. 1999 yılında Kayahan ile evlenmiştir. İpek Açar ile Kayahan’ın, Aslı Gönül isimli bir kız çocuğu bulunuyor. 22 yıl evli kalan çiftin mutluluğu Kayahan’ın 2015 yılında yaşamını yitirmesiyle son buldu. .

1949 doğumlu Kayahan ile 1978 doğumlu İpek Acar arasında 29 yaş bulunmaktadır.


İpek Acar Hayatı ve Biyografisi

Sanatçı İpek Acar İlk albümü ‘’Kayahan Şarkıları’’nı 2003 yılında çıkarttı. Her An, Mektupların Eskidi, Cennet Kokulum, Seninle Her Şeye Varım Ben, Mor Menekşe, Afet Oldu Hasretin ve Sevgiliye adlı teklileri bulunan İpek Açar, çalışmalarına ses sanatçısı, besteci ve söz yazarı olarak devam etmektedir. .


İpek Acar: Instagram

İpek Acar: Facebook

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu