Kimdir

İpek Özkal Sayan Kimdir, Kaç Yaşında? İpek Özkal Sayan Hayatı ve Biyografisi

İpek Özkal Sayan Kimdir, Kaç Yaşında?. Soruları merak edilen isimlerden oluyor. Prof. Dr. İpek Özkal Sayan, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde Profesör kadrosunda görev yapmaktadır. İşte İpek Özkal Sayan Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

İpek Özkal Sayan Kimdir, Kaç Yaşında?

Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. İpek Özkal Sayan, Ankara doğumludur. . Lisans öğrenimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır.

Türkiye’de “Sağlık Sektörü Örneğinde Devletin Küçültülmesi ve Etkenleştirilmesi Çalışmaları” adlı teziyle Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim Bilimleri Yüksek Lisans Programı’ndan mezun olmuştur. Akabinde Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim Bilimleri Bölümü’nde başladığı Doktora Programı’nı “Türkiye’de Kamu Personel Sisteminin Gelişimi” teziyle tamamlamıştır.

Halen Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde Profesör kadrosunda görev yapmakta olan İpek Özkal Sayan, iyi derecede İngilizce ve orta derecede İtalyanca bilmektedir.

İpek Özkal Sayan: Instagram 

İpek Özkal Sayan: Twitter

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu