Blog

Jim Ron Motivasyonel 15 Alıntı

Jim Ron Motivasyonel 15 Alıntı. Jim Ron, 40 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanındaki insanlara yaşam stratejileri geliştirmelerinde yardımcı oluyor. Böylece bu insanların hayatta her şeyin mümkün olduğuna dair hayal gücü artmıştır. Jim Ron’un sözlerinin sizde olumlu bir fark yaratacağını ve her zaman başarılı olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Jim Ron Motivasyonel 15 Alıntı

 1. Her zaman “her şey değişir” dedim. Sonra her şeyi değiştirmenin tek yolunun önce kendimi değiştirmek olduğunu anladım. ”

 2. “Hayatınızı değiştirmenin en iyi yolu, beyninizde belirlediğiniz ve yapmanız gerektiğini düşündüğünüz şeyi yapmaktır.”

 3. “İnsan dışındaki her varlık, hayatının sınırlarına ulaşmaya çalışır. Ağaç ne kadar büyük? Tabi ki büyüyebildiği kadar. Aynı zamanda, insanlara bir seçim yapma asaleti verilir: İstersen, elinden geleni yapabilirsin ya da hiçbir şey yapamazsın. Neden sınırı geçip ne yapabileceğine bakmıyorsun? ”

 4. “İnsan Oğlu olağanüstü bir niteliğe sahiptir: O yoktan ihtişam yaratır. Tohumları bahçeye, kuruşları servete dönüştürebilirler. “

 5. “Eğitim yaşamak için yeterli, ama başarılı olmak istiyorsan kendin üzerinde çalışmalısın.”

 6. “Geçmişe bakın, deneyim kazanın ve geleceğe uygulayın.

 7. “Hayal kırıklığını nasıl cazibeye dönüştüreceğinizi öğrenin. Böylece sıkılmamak için hayattan zevk almayı öğreneceksiniz. ”

 8. “Başarı her gün uygulanan birkaç basit disiplin kuralından ibaretken, başarısızlık sadece kararlarımızda her gün tekrarlanan hatalardan ibarettir. Kararlarımız ve disiplinimiz bizi başarıya ya da başarısızlığa götürür. .

 9. Hepimizin iki seçeneği var: Ya hayatlarımızı kazanırız ya da onları yaratırız. ”

 10. İstediğimiz her şeyi elde etmek için bildiğimiz her şeyi uygulamalıyız. “

 11. “Kimsenin fikrini paylaşmayın, benzersiz ve özel yerlere ulaşabilmek için dünya görüşünüzü şekillendirin.”

 12. “Kişisel sorumluluk alın. Koşulları, mevsimleri veya rüzgarı değiştiremeyebilirsiniz, ancak kendinizi değiştirebilirsiniz. Yıldızlarla ilgili değil, öğrendiğiniz yeni becerilerle, öğrendiğiniz derslerle, öğrendiğiniz derslerle ilgili. “

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu