Gündem

Kızıl Goncalar 3. Bölüm Ne Zaman? Kızıl Goncalar 3. Bölüm Neden Yayınlanmadı?

Kızıl Goncalar 3. Bölüm Ne Zaman? Kızıl Goncalar 3. Bölüm Neden Yayınlanmadı? Kızıl Goncalar dizisi yayından kaldırıldı mı? FOX TV ekranlarında 2 bölümü yayınlanan ‘Kızıl Goncalar’ dizisi 8 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak 3. bölümü RTÜK durmama cezası ile yayınlamadı. Peki Kızıl Goncalar 3. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Gelin hep birlikte öğrenelim.

Kızıl Goncalar 3. Bölüm Ne Zaman?

FOX TV ekranlarında 2 bölüm yayınlandıktan sonra RTÜK tarafından durdurma cezası olan ‘Kızıl Goncalar’ dizisi 8 Ocak Pazartesi günü yayınlanması beklenen 3. bölüm yayınlanmadı. Kızıl Goncalar, yeni bölüm yani 3. bölüm 22 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak.


Kızıl Goncalar 3. Bölüm Neden Yayınlanmadı?

FOX TV ekranlarının ilk 2 bölümü yayınlanan ve RTÜK tarafından yayın durdurma cezası aldığında dolayı 8 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak olan 3. bölüm yayınlanmadı.

Kızıl Goncalar dizisinin üçüncü bölümü, RTÜK tarafından “toplumun milli ve manevi değerlerine aykırılıklar” bulunduğu gerekçesiyle verilen iki kez program durdurma cezası nedeniyle yayınlanmayacak.


Kızıl Goncalar Dizisi Yayından Kaldırıldı mı?

Özcan Deniz ve Özgün Namal’ın başrollerini paylaştığı ‘Kızıl Goncalar’ dizisi yayından kaldırılmadı. RTÜK tarafından aldığı durdurma cezası nedeniyle 8 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak olan 3. bölümü yayınlanmadı. 3. bölümün 22 Ocak Pazartesi günü yayınlanması bekleniyor.

Ancak RTÜK‘e yapılan şikayetler sonucu başka bir durdurma cezası verilip verilmeyeceği konusu henüz belli değil.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu