Kimdir

Kızılay Başkan Yardımcısı Furkan Özdemir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Kızılay Başkan Yardımcısı Furkan Özdemir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?. Genç Kızılay Genel Başkan Yardımcısı ve Uluslararası İlişkiler Birimi Başkanı olan Furkan Özdemir Kimin oğlu, Babası Kim? gibi en çok merak edilen soruları bu makalemizde paylaştık. Gelin hep birlikte Genç Kızılay Başkan Yardımcısı Furkan Özdemir Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenleri öğrenelim.

Genç Kızılay Başkan Yardımcısı Furkan Özdemir Kimdir?

Genç Kızılay başkan yardımcısı ve Uluslararası İlişkiler Birimi Başkanı olan Furkan Özdemir İstanbul doğumludur. Furkan Özdemir’in kaç yaşında olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitim hayatına devam eden Furkan Özdemir iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir. .

Başkanlık hayatına erken başlaya Özdemir 5. sınıfta okul başkan yardımcısı, 8. sınıfta Okul başkanı seçilmiştir. Lise hayatında 4 lise değiştiren Özdemir 4 lisede de Okul başkanlığı görevinde bulundu. Ayrıca Avrupa Birliği Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisten Projesi kapsamında Küçükçekmece de ve Başakşehir’de ilçe öğrenci Başkanlığı görevlerini lise hayatı boyunca yürüttü. .

Yıldız Teknik Üniversitesinde bir dönem İngilizce hazırlık eğitimi aldıktan daha sonra İngilizce seviyesini ilerletmek adına İngiltereye gitti ve Bournemouth’da dil eğitimi aldı. .

Türk-Alman üniversitesinde Almanca hazırlık okudu. Münih’te bir dil okulunda 3 hafta eğitim aldı. .

21 yaşında Aidos Çikolata İmalatı ve Ticareti adıyla ilk şirketini kurdu. Mutfak Sanatları Akademisinde (MSA), Profesyonel Yiyecek İçecek İşletmeciliği Eğitimi aldı. Kandilli Holding’de ve Erok Holding’de staj yaptı. .


Furkan Özdemir Hayatı ve Biyografisi

Genç Kızılay başkan yardımcısı Furkan Özdemir, Eğitim hayatı boyunca Genç Kızılay başta olmak üzere pek çok dernekte gönüllülük faaliyetinde bulundu. Teşkilatlanma biriminde başladığı genel merkez görevine, proje ve fon birimi başkan yardımcısı olarak devam etmiş, III. Dönem Genç Kızılay’da ise Uluslararası İlişkiler Birimi Başkanı olmuştur.  .


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu