Kimdir

Kübra Ekin Kimdir, Nerelidir? Kübra Ekin Bulundu mu?

Kübra Ekin Kimdir, Nerelidir?. Diyarbakır’da Bağcılar mahallesinde yaşayan Kübra Ekin 13 Kasım’da alışveriş evden çıktı ve bir daha haber alınamadı. Kübra Ekin’in annesi  Rahime Özdemir, kızına cep telefonu ile ulaşmaya çalıştı, ulaşamayınca Polise başvurdu. Daha sonra telefonu açan Kübra  “eve geliyorum” dedi ve telefonu kapattı. Kendisinde 13 Kasım’dan beri haber alınamayan Kübra Ekin Kaç Yaşında? Kübra Ekin Bulundu mu? Tüm soruların yanıtlarına makalemizden ulaşabilirsiniz…

Kübra Ekin Kimdir, Nerelidir?

Diyarbakır, Bağcılar mahallesinde annesi Rahime Özdemir ile yaşayan 22 yaşındaki Kübra Ekin kıyafeti nedeniyle 6 ay önce sokak ortasında saldırıya uğramıştı. 13 Kasım’da alışveriş için evden çıkan Kübra Ekin’den 15 gündür haber alınamıyor.

Kızına ulaşamayan Kübra Özdemir’in annesi Rahime Özdemir Polise başvurdu. Daha sonra telefonu açan Kübra  “eve geliyorum” dedi ve telefonu kapattı. Kendisinde 13 Kasım’dan beri haber alınamıyor.


Kübra Ekin Bulundu mu?

Diyarbakır’da yaşayan 22 yaşında ki Kübra Ekin‘den 13 Kasım’dan beri haber alınamıyor. Telefonu da kapalı olan Kübra Ekin henüz bulunamadı, bulunması için arama çalışmaları devam ediyor.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu