Kimdir

Kuzey Köker Kimdir, Kaç Yaşında? Kuzey Köker Hayatı ve Biyografisi

Kuzey Köker Kimdir, Kaç Yaşında? Müzik kariyerine “Arkadaşım Eşek” şarkısını seslendirerek başlayan Kuzey Köker son olarak Soner Arıca’nın “Neler Oluyor Hayatta” şarkısını beraber seslendirmişlerdir. Henüz 12 yaşında olan Köker gelecek vaat eden sanatçı olarak görülmektedir. İşte Kuzey Köker Hayatı ve Biyografisi.

Kuzey Köker Kimdir, Kaç Yaşında?

Kuzey Köker 2011 yılında İstanbul’da dünyaya geldi ve 2024 yılı itibariyle 13 yaşındadır. Öğrenimine İstanbul’da devam etmektedir. Müzik kariyerinin en önemli figürü kuşkusuz babası Candar Köker’dir. Babası Candan Köker İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunu ve aynı zamanda Maestro Music Studios’ta Tonmaister olarak görev almaktadır.

Kuzey Köker müzik kariyeri müzik stüdyosunda “Arkadaşım Eşek” şarkısını seslendirirken başladı. Bu sırada stüdyoda olan Şarkıcı Soner Arıca’nın dikkatini çeken bu ses kısa süre sonra “Neler Oluyor Hayatta” şarkısının ortaya çıkmasına vesile olmuştur.  Soner Arıca ile bu şarkıyı seslendirdikten sonra epertuvarına bu kez “saklı, bana bir masal anlat baba, hayat bayram olsa, anne, yeni yıl, bilmece, mutlu şarkım, yer bildirimim gibi şarkıları eklemiştir.

Kuzey Köker gelecek vaad eden sanatçı olma özelliğini taşımakta olup müzik çalışmalarını sürdürmektedir.


Kuzey Köker Şarkıları


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu