Kimdir

Mehdi Karimi Voleybolcu Kimdir, Kaç Yaşında? Mehdi Karimi Hayatı ve Biyografisi

Mehdi Karimi Voleybolcu Kimdir, Kaç Yaşında? Soruları Katmer Katmer, Adam Gibi Adam ve Allah Versin gibi şarkılarıyla hafızalara kazınan şarkıcı Lara ile evlenmesinden dolayı merak edilen isimlerden oluyor. İranlı ünlü Voleybolcu Mehdi Karimi Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenleri bu makalemizde paylaştık.

Mehdi Karimi Voleybolcu Kimdir, Kaç Yaşında?

İranlı ünlü Voleybolcu  Mehdi Karimi, İran‘ın Saveh şehrinde dünyaya gelmiştir ve kaç yaşında olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır. .

2000’li yıllarda ‘Allah Versin’, ‘Adam Gibi Adam’ ve ‘Katmer’ gibi şarkılarıyla çıkış yapan şarkıcı Lara, İranlı voleybolcu Mehdi Karimi ile evlendi. Şarkıcı Lara’nın 44 yaşında olduğu biliniyor.

Mehdi Karimi: Instagram


Lara Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında?

Sanatçı Fatma Nur Keskin veya sahne adıyla Lara 19 Mart 1979, Kırıkkale doğumludur ve 2023 yılı itibariyle 44 yaşındadır. 

19 Mart 1979 tarihinde müzisyen bir ailenin çocuğu olarak Kırıkkale’de doğdu. Lise eğitiminden sonra Alanya’da hostes olarak çalıştı. Lara’nın ilk albümü, 5 Haziran 2003 tarihinde çıktı. Ozan Müzik ile Işık adlı ilk albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. 27 Mayıs 2005 tarihinde Adam Gibi Adam adlı ikinci albümüyle yaklaşık 100 bin sattı. Albüm, 4. Müyap Müzik Ödülleri’nde Altın albüm ödülünü almaya hak kazandı. 15 Ocak 2008’de “Yadigar” adlı üçüncü albümünü çıkardı. 2010′ da ”Yolla” isimli 4 şarkıdan oluşan maksi single albümünü çıkardı. Mutlu Genç ile 2014’te ”Maç Kaç Kaç” isimli düeti ve 2015’te ”Bi Sana” isimli şarkısını çıkardı.

2017 yılında İhaneti Giymişsin, 2020 yılında Mecburi Veda ve Sanal Alem teklilerini piyasaya sunmuştur. 2022 yılında Bi Dahaki Yaz adlı single çalışmasını piyasaya sunmuştur.

Lara: Instagram 


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu