Kimdir

Meltem Bozbeyoğlu Kimdir, Nereli? Meltem Bozbeyoğlu Hayatı ve Biyografisi

Son günlerde en çok merak edilen isimlerden olan Meltem Bozbeyoğlu Kimdir, Nereli? merak edilmekte. Bir dönem Show TV‘de muhabirlik yapan Meltem Bozbeyoğlu Kaç Yaşında? CNN Türk ekranlarına geçerek kariyerine devam eden Meltem Bozbeyoğlu evli mi, eşi kim? Gelin birlikte Meltem Bozbeyoğlu Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Meltem Bozbeyoğlu Kimdir?

5 Aralık 1992 tarihinde İstanbul’da doğan Meltem Bozbeyoğlu, muhabir ve haber spikeridir.  Lisans eğitimini ise İstanbul Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmuş ardından da İstanbul Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamlamıştır. Basın sektöründe stajlarını tamamlayan Meltem Bozbeyoğlu, Anadolu Ajansı’nda spor servisi bölümünde haber yazarlığı yapan Meltem Bozbeyoğlu, sonrasında TRT’de yayınlanan Spor Kritik adlı programda rejide görev almıştır.

Spikerlik, sunuculuk ve disiyon gibi konularda eğitimler alan Meltem Bozbeyoğlu, ayrıca İstanbul FM’de haber spikeri olarak görev almıştır. Meltem Bozbeyoğlu, bunun yanı sıra yine aynı kanalın sinema programında sunuculuk da yapmış; sonrasında da Kanal 7 haber merkezine transfer olmuştur. 2018 senesinde düzenlenen İkinci Başkent Ödülleri’nde yılın en iyi muhabiri ödülünü kazanan Meltem Bozbeyoğlu, ayrıca Kırmızı Türk Altın Başarı Ödülleri’nde aynı ödüle layık görülmüştür.

Başarılı spiker ve sunucu Meltem Bozbeyoğlu son olarak CNN Türk ekranlarında sunuculuk yapmaktadır. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Meltem Bozbeyoğlu, sunuculuk kariyerine devam etmektedir. Başarılı sunucu Meltem Bozbeyoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı, evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

👉 İlyun Bürkev Kimdir, Kaç Yaşında? 


Meltem Bozbeyoğlu Hayatı ve Biyografisi

İlköğrenim ve lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü dereceyle bitirdi. Aynı zamanda, İstanbul Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olan Meltem Bozbeyoğlu, okul stajlarını basın sektöründe tamamladı. Daha önce İstanbul FM, Kanal 7 gibi kurumlarda da çalışmış olan Meltem Bozbeyoğlu, Show TV’de muhabirlik yaptıktan sonra CNN Türk’e geçiş yaptı.

Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk eğitimini Dialog isimli kurumda tamamlayan Bozbeyoğlu, aldığı kursun sonunda İstanbul Fm’de Haber Spikeri olarak saat başı bülten sunmuştur. Ayrıca İstanbul Tv’de Sinema Programında sunuculuk yapmış olan Meltem Bozbeyoğlu, 2016 senesinde Kanal7 Haber Merkeziyle tanışmıştır. 2018 yılında 2.Başkent Ödüllerinde “Yılın En İyi Muhabiri” ve yine KırmızıTürk Altın Başarı Ödüllerinde de “Yılın En Başarılı Muhabiri” ödüllerini kazanmış olan Meltem Bozbeyoğlu habercilik ile ilgili çalışmalarını sürdürmektedir.


İnstagram 👉 Meltem Bozbeyoğlu

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu