Kimdir

Meltem Demir Kimdir? Meltem Demir Hayatı ve Biyografisi

Meltem Demir Kimdir?. Meltem Demir, İstanbul doğumlu Ezem Home Aksesuar firmasının sahibidir. Ayrıca Türkiye’nin küçük ev aletleri markası Simbo‘ nun Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir’in eşidir. İşte Meltem Demir Hayatı ve Biyografisi.

Meltem Demir Kimdir?

İstanbul doğumlu Meltem Demir. Emir, Elif ve Zeynep adlarında 3 çocuğu olan Meltem Demir, 2018 yılında ”Ezem” markasının adını çocuklarının ve kendi isminin baş harfleriyle oluşturmuştur. 2020 yılında M&D Beauty kozmetik firmasını kurarak katma maddesi içermeyen doğal yağlardan oluşan bakım ürünleri projesini hayata geçirdi. Meltem Demir, Simbo Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir ile evlidir.


Meltem Demir Hayatı ve Biyografisi

Meltem Demir, İstanbul doğumlu iş kadınıdır. Kendisinin kurmuş olduğu Ezem Home Aksesuar iş yerinin sahibidir. Ezem Home olarak kurduğu İnternet sitesinde ev aksesuarları ve dekorasyon üzerine ürünlerin satışını yapmaktadır. Ayrıca sitesinde mobilya, kişisel bakım ürünleri, ev aksesuarları, ev tekstili gibi birçok alandan ürün satış hizmeti sunmaktadır.

Günümüzde kozmetik alanında da çalışmalar yapan başarılı iş kadını, geliştirdiği lifting kremi ile yüksek satış rakamları beklediğini dile getirdi.

Emir, Elif ve Zeynep adlarında 3 çocuğu olan Meltem Demir, ”Ezem” markasının adını çocuklarının ve kendi isminin baş harfleriyle oluşturmuştur. İnstagram hesabı üzerinde 190bin kadar takipçisi bulunan Meltem Demir, zengin bir iş adamı ile evlidir. Eşi kimdir? sorusu oldukça fazla sorulmaktadır. SİNBO‘nun patronu, yönetim kurulu başkanı Mehmet Demir ile evlidir. Şimdilik eşiyle olan resmini sizlere iletmek istiyoruz.

Sosyal medyayı sık kullanan Meltem Demir, youtube kanalında pratik yemek tarifleri , sağlık , spor, alışveriş, kişisel bakım gibi bir çok içerik hazırlamaktadır.


Meltem Demir: Youtube

Meltem Demir: İnstagram 

Meltem Demir: Twitter

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu