Kimdir

Meriç Erkan Kimdir, Ne İş Yapar? Meriç Erkan Son Hali

Ekranların sevilen isimlerinden olan Meriç Erkan son hali ile dikkatleri üzerine çekti. Peki Meriç Erkan Kimdir? Meriç Erkan Neden Gündem Oldu? Tüm detayları makalemizde bulabilirsiniz...

Meriç Erkan Kimdir, Ne İş Yapar? Meriç Erkan Son Hali. Son günlerde gündeme gelen Meriç Erkan, özellikle de son halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bir dönem Ahu Tuğba ile adı sıklıkla anılan Meriç Erkan Kimdir? ve Meriç Erkan Evlendi mi? soruları da merak edilmekte. Sadece yaşam tarzı ile değil aynı zamanda adını da değiştiren Meriç Erkan, ismini Mahmut olarak değiştirdi. İşte Meriç Erkan Son Hali ve Meriç Erkan hakkında tüm detaylar…

Meriç Erkan Kimdir, Ne İş Yapar?

Ahu Tuğba ile uzun süre yaşadığı aşkla birlikte herkesin tanıdığı bir isim haline gelen Meriç Erkan son dönemde kendi halinde bir hayat yaşamaya başladı. Son zamanlarda eski yaşantısından eser kalmayan Meriç Erkan, sadece hayatını değil adını da değiştirdi. Mahmut Erkan olarak hayatına devam edeceğini söyleyen Erkan, Nasuh Tövbesi ederek bambaşka bir boyutta yaşamaya karar vermiştir.

Meriç Erkan, 2 Temmuz 1969 tarihinde Samsun’da dünyaya geldi, ilköğretimini de orada tamamladı. 1987 yılında Samsun Maltepe Lisesi’nden mezun olduktan sonra ajanslarda modellik yapmaya başladı. Adını Kuşum Aydın’ın sunduğu programla duyuran Meriç Erkan, Ahu Tubğa ile yaşadığı aşk ile hatırlanıyor. “Esra Erol’da” programına katılan ve programdan olaylı bir şekilde ayrılan Meriç Erkan, program hakkında çeşitli iddialarda bulunmuştu. Meriç Erkan, yaşadığı büyük aşktan sonra inzivaya çekildi ve ekranlarda yer almadı.

İşte Meriç Erkan Son Hali

“Bütün hayata tövbe edip bambaşka bir hayata geçiyorsunuz” diyen yeni adıyla Mahmut Erkan ” Mahmut Erk olarak böyle doğmak isterdim” diyerek sözlerine devam etti ” Basın kuruluşları ilk önce benimle  konuşmak istediler ama şu anki İslamiyet’ e uygun olan görüntümden dolayı hiçbir yayına çıkmak istemedim.

Daha önce nasıl yaşamışım diyerek tövbe ettim” dedi. Meriç Erkan / Mahmut Erkan Son hali ve röportaj tadında videosu.


👉Halil Falyalı Kimdir, Nerelidir? 

👉 Öğrenci Gündemi’ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu