Kimdir

Merve Şarapçıoğlu Kimdir, Nerelidir? Merve Şarapçıoğlu Hayatı ve Biyografisi

Merve Şarapçıoğlu Kimdir, Nerelidir?. Son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer alan Merve Şarapçıoğlu Kaç Yaşında? Merve Şarapçıoğlu yeni aşkını ilan etmesi üzerine araştırılmaya başlandı. Gelin Birlikte Merve Şarapçıoğlu Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Merve Şarapçıoğlu Kimdir?

Merve Şarapçıoğlu, 1988 yılında dünyaya geldi ve 37 yaşındadır. Merve Şarapçıoğlu ilk ve orta öğreniminin ardından, üniversite eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. Bahçeşehir Üniversitesi hukuk bölümünden mezun genç Şarapçıoğlu, uzun yıllar Berk Oktay ile birliktelik yaşamıştır.

2010 yılında tanıştığı oyuncu Berk Oktay ile 2016 yılında dünya evine giren Şarapçıoğlu, boşanmadan önce sosyal medyadan yaptığı “Kocamdan şiddet görüyorum, yardım edin.” paylaşımıyla uzun süre gündemde kalmış, ancak Oktay iddiaları yalanlamıştı. 1988 doğumlu genç kadın, 2010 yılından beri Berk Oktay ile birlikte. Çift 21 Ağustos 2016 yılında dünya evine girdi. Nikahlarını ise Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıymıştı.


Merve Şarapçıoğlu Hayatı ve Biyografisi

1988 yılında dünyaya gelen Merve Şarapçıoğlu ilk ve orta öğreniminin ardından, Üniversite eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. 2010 yılında tanıştığı oyuncu Berk Oktay ile 2016 yılında dünya evine girdi. Sevgilisi ile selfi yaparak sosyal medyada paylaşan Merve Şarapçıoğlu, yeni sevgilisi Mehmet Yahya ile aşkı bulduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilir 👇

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu