Kimdir

Merve Şarapçıoğlu Kimdir, Nerelidir? Merve Şarapçıoğlu Hayatı ve Biyografisi

Son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer alan Merve Şarapçıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında? Berk Oktay eski eşi olan Merve Şarapçıoğlu yeni aşkını ilan etmesi üzerine araştırılmaya başlandı. Avukat olan Merve Şarapçıoğlu yeni sevgilisi ile görüntülerini paylaştı. Gelin Birlikte Merve Şarapçıoğlu Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Merve Şarapçıoğlu Kimdir?

Berk Oktay ikinci evliliği sonrasında tekrar gündeme gelen Merve Şarapçıoğlu, 1988 yılında dünyaya geldi ve 34 yaşındadır. Merve Şarapçıoğlu ilk ve orta öğreniminin ardından, üniversite eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. Bahçeşehir Üniversitesi hukuk bölümünden mezun genç Şarapçıoğlu, uzun yıllar Berk Oktay ile birliktelik yaşamıştır.

2010 yılında tanıştığı oyuncu Berk Oktay ile 2016 yılında dünya evine giren Şarapçıoğlu, boşanmadan önce sosyal medyadan yaptığı “Kocamdan şiddet görüyorum, yardım edin.” paylaşımıyla uzun süre gündemde kalmış, ancak Oktay iddiaları yalanlamıştı. 1988 doğumlu genç kadın, 2010 yılından beri Berk Oktay ile birlikte. Çift 21 Ağustos 2016 yılında dünya evine girdi. Nikahlarını ise Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıymıştı.


Merve Şarapçıoğlu Hayatı ve Biyografisi

1988 yılında dünyaya gelen Merve Şarapçıoğlu ilk ve orta öğreniminin ardından, Üniversite eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. 2010 yılında tanıştığı oyuncu Berk Oktay ile 2016 yılında dünya evine giren Şarapçıoğlu, yakın zaman önce sosyal medyadan yaptığı “Kocamdan şiddet görüyorum, yardım edin.” paylaşımıyla uzun süre gündemde kalmış, ancak çift iddiaları yalanlamıştı. Son olarak Berk Oktay ile boşanma sürecine giren Merve Şarapçıoğlu, zaman zaman Magazin basınına konu olmaya devam ediyor.

Sevgilisi ile selfi yaparak sosyal medyada paylaşan Merve Şarapçıoğlu, yeni sevgilisi Mehmet Yahya ile aşkı bulduğunu söyledi.  2021’de adı Demet Akalın’ın eski eşi Oğuz Kayhan ile anılsa da yalanladı. Merve Şarapçıoğlu sonunda aşkı buldu, kalbini iş insanı Memnet Yahya’ya kaptırdı.

İlginizi Çekebilir 👇

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu