Kimdir

Monik İpekel Kimdir, Kaç Yaşında? Monik İpekel Aslen Nereli?

Monik İpekel Kimdir? Monik İpekel Kaç Yaşında? Monik İpekel Aslen Nereli? Sosyal sorumluluk projeleri ile adından sıkça söz ettiren Monik İpekel hayatını iyiliğe adamış bir isim. Monik İpekel yaptığı sosyal sorumluluk projeleri nedeniyle bir çok dernek ve vakıf tarafından ödül almıştır. İşte Monik İpekel hayatı ve biyografisi.

Monik İpekel Kimdir?

Monik İpekel, baba tarafından İspanya, anne tarafından Ukraynalıdır. Monik İpekel’in doğum yeri ve doğum tarihi hakkında bilgiler bulunmamaktadır. Monik İpekel eğitimini İsviçre’de tamamlamıştır ve sonrasında Türkiye’ye gelmiştir. Türkiye’ye geldikten sonra Dernek Çaba Derneği kurmuştur. İlerleyen dönemlerde Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği kurmuştur. Birçok sosyal sorumluluk projesine katılmıştır. Monik İpekel’in Reyhan İpekel adında bir kızı olduğu bilinmektedir.

Monik İpekel, Mustafa Sarıgül‘ün Şişli Belediye Başkanı olduğu 1999- 2014 dönemlerinde başkan yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Monik İpekel yaptığı birçok sosyal sorumluluk projesiyle ödül almıştır.


Monik İpekel Kaç Yaşında?

Monik İpekel’in doğum yeri ve doğum tarihi hakkında bir bilgiye ulaşamadık. Ulaştığımızda makalemize eklenecektir.


Monik İpekel Aslen Nereli?

Monik İpekel, Baba tarafından İspanya, anne tarafından Ukranya’lıdır.


Monik İpekel: Twitter

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu