Kimdir

Murat Giresun Kimdir, Nerelidir? Murat Giresun Hayatı ve Biyografisi

Murat Giresun Kimdir, Nerelidir?. TV 8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la “Yemekteyiz” programına katılan Murat Giresun izleyiciler tarafından merak edilen isimlerden oldu. Daha önce Şef Akademi programı ile ekran karşısına çıkan Murat Giresun renkli kişiliği ve yaptığı yorumlarla yarışmacılar arasında öne çıkan Murat Giresun Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Murat Giresun Kimdir, Nerelidir?

Yemekteyiz Murat Giresun, Sinop doğumludur. 25 yaşında olan Murat Giresun Aşçılık bölümü mezunudur. Bekar olan Murat Giresun  kişiye özel şef aşçılık yapmaktadır.

Murat Giresun kendisini tanıtırken, “Beni susturabilen insan, zeki insandır. Boş yorumlara cevap vermem, kendimi yormak istemem.” ifadelerini kullanmıştır.


Murat Giresun Hayatı ve Biyografisi

Daha önce Şef Akademi ve Chef’s Arena yarışmaları ardından Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında görülen Murat Giresun, 25 yaşında ve mutfak şefi. Yemek konusunda kendisine oldukça güvenen Murat Giresun, Şef Akademi yarışmasında “Zafere giden yol çiçek bahçesinden geçmez. Şef Akademi’de kaldığım süre zarfında bildiğim şeyleri onlara öğreteceğim tabi dinlerlerse, dinlemezlerse onları buradan yollayacağım.” sözüyle iddialı bir çıkış yapmıştı.


Murat Giresun: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu