Kimdir

Muscar Mustafa Akan Kimdir, Nerelidir? Muscar Mustafa Akan Kaç Yaşında?

Muscar Mustafa Akan Kimdir, Nerelidir?. Sosyal medya fenomenleri ile sıkça karşımıza çıkan Muscar kullanıcı adı bilinen Mustafa Akan galericilik ile uğraşmaktadır ve otomobil sektörünün en çok aranan ismidir. Çoğunlukla sosyal medya fenomenleri ile karşımıza çıkan Muscar Mustafa Akan Kaç Yaşında? Muscar Mustafa Akan Hayatı ve Biyografisi…

Muscar Mustafa Akan Kimdir, Nerelidir?

Bursa doğumlu olan Mustafa Akan, galerici bir babanın oğludur. Beykent üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan Mustafa Akan, Galericilik işini İstanbul’da yapamaya karar verdi.

Acun Ilıcalı’ nın yanından 4 ay gece muhabirliği yaparken tanıştığı ünlüler ile ticaret yapmaya başlayan Mustafa Akan ünlülerin galericisi olmayı başardı. Şuan İstanbul İstiye’ de Muscar ismiyle galericilik yapmaktadır.


Muscar Mustafa Akan Hayatı ve Biyografisi

Sosyal medyada “Aabi Hoşgeldin” repliğini kullanarak ünlü isimlerle birlikte çektiği videolarla fenomen olan Mustafa Akan, yaklaşık 7 yıl önce Muscar’ı kurdu.

Üst segment otomobil satışı yapan Mustafa Akan’ın müşteri portföyünde Volkan Demirel, Merih Demiral, Ozan Tufan gibi futbolculardan, Oğuzhan Koç, Ümit Erdim ve Demet Özdemir gibi ünlü oyunculara kadar pek çok ünlü isim yer alıyor.

Ünlülerin, Sanatçıların ve futbolcuların galericisi olan Muscar Mustafa Akan’a aşağıdaki sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.


Muscar Mustafa Akan: İnstagram

Muscar Mustafa Akan: Web Site

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu