Kimdir

Mustafa Sağlamer Kimdir, Nerelidir? Mustafa Sağlamer Hayatı ve Biyografisi

Mustafa Sağlamer Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında? Soruları Sözcü TV genel yayın yönetmeni olduktan sonra en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Yazar ve Gazeteci olan Sağlamer’in Edebiyat, Öykü, Türk Edebiyatı kategorilerinde birçok eseri bulunmaktadır. İşte Sözcü TV genel yayın yönetmeni Mustafa Sağlamer’in Hayatı ve Biyografisi.

Mustafa Sağlamer Kimdir, Nerelidir?

Mustafa Sağlamer’in kaç doğumlu ve nereli olduğu hakkında bilgi yoktur.

Mustafa Sağlamer 1977-1989 yılları arasında sırasıyla Ayrıntılı Haber, Ekspres, Milliyet ve Cumhuriyet gazetelerinde çalışmıştır. 1989 yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Prof. Nurettin Sözen’in basın başdanışmanlığı görevinde bulunmuştur.

Mustafa Sağlamer Hayatı ve Biyografisi

Mustafa Sağlamer, Milliyet ve ikinci kez Cumhuriyet gazetelerinde hizmet verdikten sonra, 1995 yılında Show TV Haber müdürlüğüyle görsel medyaya transfer oldu. Ardından sırasıyla Cine5 genel yayın yönetmeni, NTV yayın koordinatörü, CNN Türk editörü, ATV haber müdürü, Star TV haber koordinatörü olarak görev yapmıştır. .

Artı 1’in kuruluşunda görev alırken haber genel yayın yönetmenliğini de üstlendi. Son olarak Artı TV’de çalışırken, Aralık ayından bu yana Cumhuriyet’te yayın danışmanıydı. Sağlamer televizyon programına halen devam ediyor.

Mustafa Sağlamer Edebiyat, Öykü, Türk Edebiyatı kategorilerinde eserler kaleme almıştır. Çıkarmış olduğu ‘Fransız Kal Ayvalık’ adlı kitabıyla okuyucuları tarafından ilgi görmüştür. Yazarın kitapları Cumhuriyet Kitapları yayınevi tarafından okurlarının beğenisine sunulmuştur. .

Mustafa Sağlamer: Twitter


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu