Kimdir

Nermin Önder Kimdir, Nerelidir? Nermin Önder Hayatı ve Biyografisi

Nermin Önder Kimdir, Nerelidir? 1969 Samsun / Bafra doğumlu olan Nermin Önder, YeniAy Lojistik A.Ş. yönetim kurulu başkanı ve kurucusudur. Lojistik sektörünün başarılı iş kadını isimlerinden olan Nermin Önder ilk ve orta öğrenimini Samsun’da tamamladı. İşte Nermin Önder Hayatı ve Biyografisi.

Nermin Önder Kimdir, Nerelidir?

Nermin Öngör 1969 Samsun/Bafra doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Samsun’da tamamlamıştır. Bafra Kolay lisesi mezunudur. Yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Nemin Öngör’ün 22 yaşında bir kızı vardır.


Nermin Önder Hayatı ve Biyografisi

Nermin Öngör 1987 – 1989 yılları arasında Şişli Bilgisayarlı Eğitim Merkezi’nde “İthalat, İhracat, Kambiyo Uzmanlığı” eğitimi aldı.

1989 yılında iş hayatına Barbaros Kargo Ltd. Şti.‘de başladı. Burada hava kargo taşımacılığı ve gümrük müşavirliği alanlarında çalıştı.

1994 yılında karayolu taşımacılığı konularında gelişmek adına Türksped’de çalıştı. 1995 -1999 yılları arasında EGS Giyim Sanayi A.Ş.’de yönetici olarak görev aldı.

1999’ da Ayman Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri şirketini kurdu. Son olarak 2017 yılında halen iş hayatına devam ettiği Yeniay Lojistik A.Ş. ve Daimon Gümrük Müşavirliği A.Ş. şirketlerini kurdu.

Aynı zamanda Ekonomi Ticaret Derneği Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve 19 Mayıs Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir.


Nermin Öngör: Facebook

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu