Kimdir

Nur Bilen Yavuzer Kimdir, Kaç Yaşında? Nur Bilen Yavuzer Hayatı ve Biyografisi

Nur Bilen Yavuzer Kimdir, Kaç Yaşında?. Son günlerde en çok merak edilen isimlerden biri de Nur Bilen Yavuzer Nerelidir? Bir dönem turizm sektöründe gördüğümüz Nur Bilen Yavuzer eşi Prof. Dr. Reha Yavuzer ile nasıl tanıştı? Güzellik sektörüne giren ve kendi markası Beauty Omelette sahibi olan Nur Bilen Yavuzer ilk eşi kim? Nur Bilen Yavuzer eski hali de merak edilenler arasında . Gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim…

Nur Bilen Yavuzer Kimdir?

Son günlerin gündeme gelen isimlerinden olan hem sosyal medya fenomeni hem güzellik uzmanı olan Nur Bilen Yavuzer turizm sektöründen sonra güzellik sektöründe kariyerine devam etmekte. 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Ankara Bilkent Üniversitesi Turizm Bölümü’nde tamamlamıştır. Uzun bir süre turizm sektöründe faaliyet gösteren Nur Bilen Yavuzer, Reha Yavuzer ile evlidir. Yavuzer, eşi ile beraber Rene Clinic’i kurmuştur. Bu sayede en büyük hayali mesleği haline gelmiştir. Pek çok kurum ve kuruluştan bu alanda eğitimler almıştır.

13 sene turizm alanında çalıştıktan sonra güzellik ve moda alanında kariyerine devam eden Yavuzer, güzellik sektöründe eğitim almak için Londra’ya gitti. Ardından Türkiye’ye dönen Yavuzer, eşi Prof. Dr. Reha Yavuzer ile kurdukları Renee Klinik’ te estetik ve güzellik alanında eğitimler veriyor.  ‘Beauty Omelette’ markasının sahibi olan güzellik koçu Nur Bilen Yavuzer, estetik/güzellik ve moda yazıları yazıyor.

👉 Afra Saraçoğlu Kimdir, Nereli? 


Nur Bilen Yavuzer Hayatı ve Biyografisi

Ankara doğumlu Nur Bilen Yavuzer, 1980 yılında dünyaya geldi. lise eğitimini Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde tamamladıktan sonra lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Turizm bölümünde tamamlamıştır. 13 sene turizm alanında çalıştıktan sonra güzellik ve moda alanında kariyerine devam eden Yavuzer, güzellik sektöründe eğitim almak için Londra’ya gitti.

Ardından Türkiye’ye dönen Yavuzer, eşi Prof. Dr. Reha Yavuzer ile kurdukları Renee Klinik’te estetik ve güzellik alanında eğitimler veriyor.  ‘Beauty Omelette’ markasının sahibi olan güzellik koçu Nur Bilen Yavuzer, estetik/güzellik ve moda yazıları yazıyor. Nur Bilen Yavuzer, ünlü plastik cerrah Reha Yavuzer ile evlidir.


Nur Bilen Yavuzer Aldığı Eğitimler

  • -2012, London School of Make up, Profesyonal Makyaj uygulaması
  • -2013, London Natural Enhancements, Kozmetik dövme ve silme uygulaması
  • -2013, London Natural Enhancements, Medikal dövme uygulaması
  • -2014, London Natural Enhancements, dövme silme uygulaması
  • -2014, Akademi Royal Eğitim Kurumları, Estetisyenlik ve Kalıcı makyaj
  • -2017, New York Institute of Aromatic Studies, Aromaterapi

Instagram 👉  Nur Bilen Yavuzer

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu