Kimdir

Nur Viral Kimdir, Kaç Yaşında? Nur Viral Hayatı ve Biyografisi

Nur Viral Kimdir, Kaç Yaşında? Soruları “Nur Viral’le Hayatta Her Şey Var” programıyla isminden sık sık söz ettirmesinden dolayı en çok merak edilen isimlerden oluyor. Birçok radyo kanalında sunuculuk yapmış olan Nur Viral, Türkiye’nin ilk sağlık programı sunucusudur. İşte Nur Viral Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

Nur Viral Kimdir, Kaç Yaşında?

Ünlü sunucu Nur Viral 13 Mayıs 1974, İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibariyle 50 yaşındadır. Eğitim hayatını İstanbul’da tamamlayan Viral, Üniversite mezunudur. Üniversiteden mezun olduktan sonra sunuculuk eğitimleri alan Viral, 1993 yılında sunuculuk hayatına başlamıştır. Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomi Başdanışmanı Cemil Ertem ile 2016 yılında Roma Büyükelçiliğinde evlenmiş ve 2019 yılında boşanmıştır. Nur Viral’in ilk evliliğinden bir kızı bulunuyor. .

Birçok radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği yapmıştır. Türkiye’nin ilk sağlık programı sunucusu olan Nur Viral, Tatlıses TV’de 5 yıl Hayat Ağacı isimli programın sunuculuğunu yapmıştır. Tatlıses TV’den ayrıldıktan sonra Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve BEYAZ TV olmak üzere birçok kanalda sağlık ve yemek programları yapmıştır. .


Nur Viral Hayatı ve Biyografisi

Ünlü sunucu Nur Viral, yemek ve sağlık programlarının vazgeçilmez ismidir. Birçok kanalda yemek ve sağlık programlarının sunuculuğunu ve yapımcılığını yapmıştır. Ünlü sunucu Beyaz TV ekranlarında hafta içi 11:00’da yayınlanan Hayatta Her Şey Var isimli kadın kuşağı programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Nur Viral: Twitter

Nur Viral: Intagram


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu