Kimdir

Ömer Dizisinde Süreyya Rolündeki Simay Barlas Kimdir? Simay Barlas Kaç Yaşında, Nereli?

Ömer Dizisinde Süreyya Rolündeki Simay Barlas Kimdir? Simay Barlas Kaç Yaşında Nereli? merak edenler için bu yazımızda Simay Barlas Boyu ve Kilosu Kaç, Simay Barlas Hayatı ve Biyografisini derledik. bir çok dizide rol alan sempatik oyuncu son olarak Ömer dizinde Süreyya rolü ile ekranlara çıktı. Gelin birlikte Simay Barlas oynadığı dizi ve filmleri öğrenelim…

Ömer dizisinin Süreyya’sı Simay Barlas Kimdir?

Günümüze kadar bir çok film ve dizide rol alan Simay Barlas, sempatik tavırları ve oynadığı rollerdeki etkisi ile son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. 1998 doğumlu olan genç oyuncu 2024 yılı itibarı ile 26 yaşındadır ve İstanbulludur. Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümünden mezun olduktan sonra TV ekranlarında bir çok projede yer almaya başladı. İlk oyunculuk deneyimini ”Paramparça” dizisinde canlandırdığı Öykü karakteri ile yaşayan Simay Barlas; Adı Efsane, Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizilerin kadrosunda yer aldı.

”Zalim İstanbul” dizisinde Damla karakterine hayat veren Simay Barlas, asıl çıkışını Murat Yıldırım ile başrollerini paylaştığı Aziz dizisinde hayat verdiği Efnan karakteri ile sağladı.


Simay Barlas Kaç Yaşında Nereli?

Son olarak Ömer dizinde Süreyya rolünde ekrana çıkan Simay Barlas günümüze kadar bir çok projede yer almıştır. Ekranların sevilen karakteri olan ve sempatik tavırları ile izleyiciler tarafından da tam not alan Simay Barlas bu sezonun en iddialı projelerinden olan Ömer dizisine 4. bölümde dahil olan Simay Barlas, canlandırdığı Süreyya karakteri ile dikkatleri çekiyor. Ömer’in Gamze’ye aşık olması ve Süreyya’ya açık açık kendisiyle bir gelecek düşünmediğini söylemesine rağmen Süreyya, vazgeçmeyip sevgisine sahip çıkmıştır.

Yer almış olduğu reklam filmlerinden ilki Uludağ Reklamı ardından ise Rocco reklamıdır .Bu reklamların ardından ise son olarak Vekta marka Isıtıcı reklamında oynamıştır. Oyunculuğunun henüz daha çok başında olmasına rağmen bir çok alanda görev almayı sürdürmektedir. İlk olarak Paramparça dizisinde cok kısa süre bir oyunculuk yapmış olan isim en son ise Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol almıştır.Bu dizi Star tv ekranlarında olup tanınmış bir çok ünlü isim bu dizinin kadrosunda yer almıştır.

Simay Barlas Boyu 1,66 cm’dir ve  olan oyuncunun kilosunun ise 50 kg’dir. 

Instagram 👉 Simay Barlas 


👉Engin Akyürek Kimdir, Nerelidir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu