Kimdir

Ozan Bingöl Kimdir, Nerelidir? Ozan Bingöl Hayati ve Biyografisi

Ozan Bingöl Kimdir, Nerelidir?. Bugün Fox Tv de yayınlanan Çalar Saat programının konuğu olan Ozan Bingöl Kaç Yaşında?  Bir şirkette Mevzuat, Eğitim, Araştırma Başkanı olarak görev yapan Ozan Bingöl Hayati ve Biyografisi merak edilmekte. Bununla birlikte Twitter hesabı da merak edilen Ozan Bingöl hangi üniversitede?  tüm detaylar içeriğimizde…

Ozan Bingöl Kimdir?

Ozan Bingöl, Sivas ilinin Kangal ilçesinde dünyaya gelen Ozan Bingöl, ilk ve orta öğrenimine İzmir’de tamamladı. 1998 yılında Gazi Üniversitesi’nde öğrenimine başladı. 2004 yılında eğitimini tamamlayıp Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi alanında çalışmalar yapmaya başlayan Ozan Bingöl, kısa süren memuriyet görevinin ardından, uzun bir süre akademik hayatına devam etmiş olup doktorasını tamamladıktan sonra çalışmalarını özel sektörde yürütme kararı almıştır.

Hala bu alanda çalışmalarına devam eden Ozan Bingöl, aynı zamanda da bir denetim şirketinin “Mevzuat, Eğitim, Araştırma Başkanı” olarak görev yapmaktadır. Seminerler, televizyon programları, gazete yazıları ile birlikte birçok internet sitesinde yayımlanmış mesleki alanda yazdığı makale ve köşe yazıları bulunmaktadır.

Yazarlığını üstlendiği ve editörlüğünü yaptığı “Vergi Mevzuatı” alanında 5 ayrı kitaba imza atmış olan Ozan Bingöl, ayrıca misafir öğretim görevlisi olarak dönem dönem yarı zamanlı ders vermeye de devam etmektedir.

👉 Önder Özcan Kimdir, Nerelidir? 

Twitter 👉 Ozan Bingöl

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu