Kimdir

Ozan Diren Kimdir, Nerelidir? Ozan Diren Hayatı ve Biyografisi

Ozan Diren Kimdir, Nerelidir?. Dimes meyve sularının sahibi olan Diren Holding liderlerinden olan Ozan Diren Kaç Yaşında? Meyed Yönetim Kurulu Başkanı olan Ozan Diren son günlerde internette aratılmaya başlanan Ozan Diren Hayatı ve Biyografisi de merak edilmekte. Gelin birlikte tüm detayları öğrenelim…

Ozan Diren Kimdir?

Henüz 23 yaşındayken, 1997 yılında Dimes’ in pazarlama ve satış şirketinin kuruluşunda rol alan Ozan Diren 2011 yılından beri de Dimes’ in genel müdürlüğünü üstlenen Ozan Diren, şirketin tüm departmanlarında, her kademede aktif görevde bulundu. Aynı dönemde yüksek eğitime devam eden Diren, 1997’de İTÜ’den endüstri mühendisi, 1999 yılında ABD’de University Of Hartford’ tan Pazarlama yüksek lisans diplomalarını aldı.

İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nün Finans İhtisas Programı’nı bitirdi. 1999 itibarıyla gelişen rekabet koşulları ve vizyon doğrultusunda, DİMES bünyesinde Nobel Pazarlama Ltd. Şti.’ nin kurucu Genel Müdürlüğünü üstlendi ve 2011 yılında DİMES Genel Müdürlüğüne getirildi. Ozan Diren, TÜRKONFED’ in yanı sıra, MEYED Yönetim Kurulu üyesi; TÜSİAD, TGDF, ASÜD, SETBİR ve ŞÜD üyesidir.

Ozan Diren, evli ve üç çocuk babasıdır.

👉 Osman Uzun Kimdir, Nerelidir? 

Twitter 👉 Ozan Diren

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu