Kimdir

Ozan Zeybek Kimdir, Nerelidir? Ozan Zeybek Hangi Takımı Tutuyor?

Ozan Zeybek Kimdir, Nerelidir? Ozan Zeybek Hangi Takımı Tutuyor? A Spor ekranlarında ve Fotomaç gazetesinde futbol konusunda yorumları ve tespitleriyle izleyenler tarafından merak edilen A Spor Yorumcusu Ozan Zeybek merak edilen isimlerden oluyor. Aynı zamanda menajerlik yaptığı da bilinen Ozan Zeybek Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak ettiklerinize makalemizden ulaşabilirsiniz.

Ozan Zeybek Kimdir, Nerelidir?

A spor ekranlarında futbol yorumları ve Fotomaç Gazetesinde yazarlık yapan Ahmet Ozan Zeybek 1976 Alaşehir doğumludur. İzmir Atatürk Lisesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde okudu. Sofya’da lisans eğitimi aldı. Ozan Zeybek’in iş adamı kimliği bulunmaktadır ve zamanında ticaret ile uğraşmıştır. Gençliğinde basketbol ile ilgilenmiştir.

Yurt içi ve yurt dışında önemli görevlerde bulunmuştur. Yurt içinde Trabzonspor, Konyaspor, Malatyaspor ve Diyarbakırspor kulüplerinde önemli görevler aldı. Ozan Zeybek yurtdışında da çok aktif olmuştur. Diyarbakırspor takımında Ziya Doğan ile Shaktar Donetsk takımında teknik direktör Mircea Lucescu’nun yardımcılığını yapmıştır. CSKA Sofia takımında futbolcu temsilciliği yaptı. Makedonya Milli Takımında çalıştı. Futbol sözlüğüne ‘CEO’ kavramını kazandırdı. Bir dönem Fifa temsilcilik lisansını taşıdı. Kenan Işık ve Mesut Yar ile olan yakın dostluğu vesilesiyle sanat dünyasında da yer buldu. Bulgaristan’da Türk İşadamları Derneği başkanlığını yaptı. Uluslararası futbol ve devlet adamları ile önemli ilişkilerde bulundu.


Ozan Zeybek Hangi Takımı Tutuyor?

Ozan Zeybek sosyal medyayı da aktif şekilde kullanmaktadır. Ozan Zeybek köşe yazılarından anlaşılacağı üzere Galatasaray taraftarıdır.


Ozan Zeybek: Twitter

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu