Kimdir

Pınar Hacıbektaşoğlu Kimdir, Nereli? Pınar Hacıbektaşoğlu Hayatı ve Biyografisi

Bu akşam HaberTürk TV ekranlarında bir programa konuk olan ve ardından merak konusu olan Pınar Hacıbektaşoğlu kiminle evli, alevi mi? Katıldığı programlarda yaptığı yorumlarla dikkatleri üzerine çeken Pınar Hacıbektaşoğlu estetik ve kanser haberleri gündeme gelse de en çok araştırılan Pınar Hacıbektaşoğlu Hayatı ve Biyografisi. Gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim…

Pınar Hacıbektaşoğlu Kimdir?

bir dönem sağlık sorunları ile gündeme gelen başarılı avukat Pınar Hacıbektaşoğlu Kimdir? merak edilmekte. 2015 Genel Seçimleri’ n de Ak Parti’den milletvekili adayı olan Hacıbektaşoğlu, Çarpıcı yorumları ve tespitleri ile katıldığı programlarda dikkatler çekmeye devam ediyor. 1972 Yılında Ağrı’da doğdu. İlkokul 4.sınıfa kadar Ağrı 15 Nisan İlkokulunda okudu.

Ailesi 10 kardeşiyle birlikte 1980 darbesi sonrası İstanbul” a taşındı. 1990 yılında ilk ve tek tercihi olan İstanbul Hukuk Fakültesini dereceye girerek kazandı. Avukat olan abisi ile kurduğu Kandemir Hukuk Bürosunda 1995 yılından itibaren serbest avukat olarak çalışmakta. Evli ve 2 çocuk sahibi.


Pınar Hacıbektaşoğlu Hastalığı Nedir?

Pınar Hacıbektaşoğlu 2016 yılında göğüs kanserine yaakalanmıştı. Aynı yıl ameliyat olarak hastalığını atlatan Hacıbektaşoğlu, 2020 yılında lenf kanseri oldu. Gördüğü tedavi sayesinde kanseri yenmeyi bir kez daha başardı. Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs e yakalanan Pınar Hacıbektaşoğlu, sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Pınar Hacıbektaşoğlu’ nun şu anda herhangi bir hastalığı bulunmuyor. Kemoterapi gördükten sonra saçları dökülen ismin saçları da yeniden çıkmaya başladı.

Twitter 👉 Pınar Hacıbektaşoğlu


👉 Tardu Flordun Kimdir, Nereli? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu