Kimdir

Pınar Kızılkaya Kimdir? Pınar Kızılkaya Kaç Yaşında?

Pınar Kızılkaya Kimdir?. Pınar Kızılkaya MasterChef Türkiye programının editörlerinden ve Acun Medya kurgu operatörüdür. Pınar Kızılkaya MasterChef yarışması jüri üyesi Somer Sivrioğlu ile sevgili olması ile adını duyurdu ve tanınmaya başladı. Peki Pınar Kızılkaya Kaç Yaşında? Gelin hep birlikte Pınar Kızılkaya’yı tanıyalım…

Pınar Kızılkaya Kimdir?

Pınar Kızılkaya 1984 yılında dünyaya geldi. Günümüz itibarı ile yaşı 37 yaşındadır. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Liseyi tamamladıktan sonra üniversite eğitimine Gazi Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünde devam etti.

Pınar Kızılkaya mesleki kariyerine 2008 yılında video editörü olarak adım attı. 2011 yılında Acun Medya çatısı altında Project Manager olarak çalışmaya başladı. Acun Medya’da Got Talent, The Voice, Sürprizimiz Var, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Survivor, Para Bende, Exatlon ve Dancing with Stars gibi yarışma ve program formatlarında görev aldı. Ayrıca Dominik Cumhuriyeti’nde çalıştı. Masterchef Turkiye, Exatlon Brazil, Exatlon Romania, Exatlon Estados Unidos programlarında görev aldı.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu