Kimdir

Prof. Dr. Volkan Öngel Kimdir, Nereli? Prof. Dr. Volkan Öngel Hayatı ve Biyografisi

Prof. Dr. Volkan Öngel Kimdir, Nereli? Soruları İstanbul Beykent Üniversitesi Rektörü olarak atanmasından sonra merak edilen isimler arasında yer alıyor. Volkan Öngel 2010 yılından beri Beykent Üniversitesinde araştırma görevlisi, yardımcı doçent ve doçent olarak farklı unvanlarda görev yapmıştır. İşte Prof. Dr. Volkan Öngel Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

Prof. Dr. Volkan Öngel Kimdir, Nereli?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası İstanbul Beykent Üniversitesi rektörlüğüne Prof. Dr. Volkan Öngel atandı. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamlayan Öngel, Yüksek lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü / Uluslararası Ekonomi Politik ve İşletmecilik bölümünde tamamlamıştır.

Doktora eğitimi ise 2011 yılında Marmara Üniversitesinde tamamlamıştır.

2010 yılında İstanbul Beykent Üniversitesinde Araştırma görevlisi olarak göreve başlayan Öngel, yardımcı doçent ve doçent olarak görev yapmıştır.


Prof. Dr. Volkan Öngel Hayatı ve Biyografisi

Prof. Dr. Volkan Öngel, Beykent Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsünde Müdür ve Müdür yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Öngel lisans ve yüksek lisans alanında birçok ders vermiştir. Uluslararası birçok dergide makaleleri yayınlamıştır.

Akademi kariyerinde başarılara imza atmış Prof. Dr. Volkan Öngel, İstanbul Beykent Üniversitesine rektör olarak atanmıştır.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Yaşar Güler Kimdir, Kaç Yaşında?

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu