Oyun

PUBG Mobile 1.4 Güncellemesindeki En İyi 5 Özellik

PUBG Mobile 1.4 Güncellemesindeki En İyi 5 Özellik. PUBG Mobile, dünya çapında hayranların en sevdiği Battle Royale oyunu haline geldi. PUBG Mobile oyun içi dinamiklere sahip HD kalitesinde grafikler sunuyor. Geliştiriciler, oyuncular için daha fütüristik hale getirmek için sürekli olarak daha fazla özellik ekliyor. Her yeni güncellemede yeni modlar, araçlar, silahlar ve diğer etkinlikler ekleniyor. Bu yazımızda, PUBG Mobile 1.4 güncellemesinin en iyi özelliğine değiniyoruz.

1- Yeni Araç

PUBG Mobile 1.4 güncellemesinin en ilginç özelliklerinden biri de yeni Coupe RB aracı. Coupe RB aracı Erangel, Miramar ve Sanhok haritalarında mevcuttur. Araç aynı anda iki oyuncu alabilir. Oyunda araç 150 km hıza ulaşabilir.


 2. Yeni Nişan Modu

Son güncellemeyle birlikte oyuna yeni bir hedef ayarı getirildi. Omuz Üzerinden hedef ayarları olarak adlandırılır ve hem TPP hem de FPP’de ayarlanabilir. Oyuncular OTS düğmesini ayarlar menüsünden etkinleştirebilirler. OTS, oyuncuların hip-ateşte daha iyi doğruluk elde etmelerini sağlar ancak hareket hızını yavaşlatır. Oyuncular ayrıca, hassasiyet ayarlarının yanı sıra düğmenin boyutunu ve şeffaflığını da özelleştirebilirler.


3. M249 Optimizasyonu

M249, başlıktaki en iyi LMG’ ler den biridir. Yeni güncellemeyle birlikte M249 optimize edildi ve birçok değişiklik ve özelliğe sahip. Oyuncular artık genişletilmiş bir şarjör yardımıyla M249’un mühimmat kapasitesini 75’ten 150’ye çıkarabilirler. Orta menzilli spreyler için silahın dengesini artırmak için inceliğe sahip stok eklenmiştir.


4. Yeni Başarı Ayarları

PUBG Mobile geliştiricileri, oyunun Başarı ara yüzünü geliştirdi. Oyundan elenen pek çok başarı var. Ayrıca oyuncular, oyunda daha fazla başarı puanı elde etmek için rekabetçi oyunlarda arkadaşlarıyla rekabet edebilir.


5. Yeni Tabanca Optimizasyonu

PUBG Mobile 1.4 güncellemesinde tabancalarda birçok değişiklik var. R1895 hasarı daha iyi bir ateş hızıyla güçlendirildi. Daha iyi oynanış için R45 ve P1911 hasarı da artırıldı. Desert Eagle’daki ateş oranı da PUBG Mobile’da biraz arttı.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu