Öğrenci Gazetesi

PUBG Mobile: Askeri Yelek Almak İçin RP Misyonu Nasıl Tamamlanır?

PUBG Mobile, oyuncuları oyunla ilgilenmeye devam eden deriler, ifadeler ve kozmetikler gibi ince karmaşıklıklara sahip ünlü bir savaş royale oyunudur.

PUBG Mobile’da özel görünümler ve kozmetikler elde etmenin en popüler yollarından biri Royale Pass. Oyuncular ayrıca 600 UC harcayarak Elite Pass’e geçebilirler. 

Oyuncuların RP’lerini artırmak için günlük ve haftalık meydan okuma görevlerini tamamlamaları bekleniyor . Ayrıca on görevi tamamlayarak fazladan 200 RP puan kazanabilirler.

Böyle bir görev, on klasik mod maçında bir Askeri Yelek (Seviye 3 yelek) almaktır.

Yelekler PUBG Mobile

PUBG Mobile’daki yelekler, bir oyuncunun aldığı hasarı bir ölçüde azaltır. Her bir yelek, sağlık noktalarına benzer dayanıklılık noktalarına sahiptir. Bu dayanıklılık noktaları tükendiğinde, yelek yok edilir. Hasarın engellenme derecesi yeleğin seviyesine bağlıdır.

PUBG Mobile yeleklerinin her seviyesi için istatistikler:

Tüm yeleklerin istatistikleri.  (Resim Nezaket: PUBG Gamepedia)

Askeri Yelek almak için RP misyonu nasıl tamamlanır

PUBG Mobil RP görevi

Bu görev belirli bir haritaya özgü değildir ve klasik modda herhangi bir PUBG Mobile haritasında tamamlanabilir. Oyuncular solo, ikili veya takımlar için sıraya girebilir.

Görevi hızlı bir şekilde tamamlamak için, oyuncular askeri yelek bulma olasılığını arttırdığı için haritadaki en sıcak yağma noktalarından bazılarına düşebilirler. Oyuncular ayrıca hava damlalarını yağmalayabilir veya bir düşmanın ölüm sandığında yeleği arayabilirler. 

Görevi tamamlamak için oyuncular on ayrı klasik maçta askeri yelek almak zorundalar. Bu oyuncular daha sonra meydan okuma görevini tamamladıkları için 50 RP puanı ile ödüllendirilecekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu