Oyun

PUBG Mobile Beta 1.2 Genel Sürüm Güncellemesi: Android Kullanıcıları İçin APK İndirme Bağlantısı

PUBG Mobile Beta 1.2 Genel Sürüm Güncellemesi: Android Kullanıcıları İçin APK İndirme Bağlantısı. PUBG Mobile‘ın geliştiricileri, düzenli güncellemelerle yeni özellikleri bir araya getiriyor. PUBG Mobile 1.2 beta sürümü kısa süre önce yayınlandı ve kullanıcılar Extreme Hunt Modu gibi birkaç yeni özellik bulabilirler. Tüm yeni özellikleri kullanabilmek için beta sürümünün APK dosyasını indirebilirsiniz.

PUBG Mobile beta 1.2 Genel Sürüm Güncellemesi APK Dosyası

Kullanıcılar, 1.2 beta sürümünü indirmek için OBB dosyasının gerekli olmadığını ve sadece APK dosyasının yeterli olacağını unutmamalıdır.

Android kullanıcıları için PUBG Mobile 1.2 beta sürümü: tıklayınız

APK dosya boyutu 625 MB’dir ve bu nedenle kullanıcılar, dosyaları indirmeden önce cihazlarında yeterli alan olduğundan emin olmalıdır.

Android cihazlarının PUBG Mobile 1.2 beta sürümünü indirmek ve kurmak için aşağıdaki adımları takip edebilirler:

1: Oyuncular önce APK dosyasını yukarıdaki bağlantıdan indirmelidir.

2:  Etkinleştirilmemişse “Bilinmeyen kaynaklardan yükle” seçeneğini etkinleştirmeleri gerekir. Kullanıcılar bu seçeneği (Ayarlar> Güvenlik ve Gizlilik> Bilinmeyen Kaynaklardan Yüklemeye İzin Ver) aracılığıyla etkinleştirebilir.

3:  Oyuncular APK dosyasını bulmalı ve yüklemelidir.

4: Oyun içi yamalar tamamlandıktan sonra, misafir seçeneğine tıklayıp oturum açma düğmesine dokunabilirler.

5:  Kullanıcılardan davet kodunu girmelerini isteyen bir iletişim kutusu açılır. Kodu girdikten sonra sarı düğmeye basabilirler.

Oyuncular “Paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu” hatasıyla karşılaşırsa, dosyaları indirmeyi ve yukarıda verilen adımları izlemeyi deneyebilirler.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu